Wpis z mikrobloga

Ukraińskie Bingo 10. Wyprawę na Ukrainę kończymy z przytupem, czyli SZEŚCIOKROTNYM ULANYM BINGO I 14/16 TRAFIONYMI HASŁAMI! Wyniki:
Kurnia mać... odcinek na 18 minut. Nie będę wyliczał wszystkich PORAD ulańca, bo jest ich tak dużo, że mogą objąć patronatem cały odcinek.
Pierwsza wstawka i już mi telewizor #!$%@?ł CEBULĄ. Ciemne tło i wyrwany z kontekstu tekst, brzmiący na podtekst seksualny. #kieleckiulaniec nie boi się żadnych tanich chwytów

DIALEKT MIEDZIANOGÓRSKI: TUTEJ; jak SIĘ ROBOTA JEST do zrobienia; ja się nie ŁAPE;

COMBO x2! 0:25 COŚ SIĘ POPSUŁO? ULANY NAGRYWA akcję, ale nagle PRZEJŚCIE Z DUPY NA UJĘCIE Z KOKPITU bo w sumie czemu nie?

3:35 kolejne ujęcie z DRONA, udostępnione oczywiście przez Terenwizję

COMBO X2! 5:25 długo na postoju nie wytrzymali... czas na WUDECKE! A za wudeckom znajduje się najlepsza butelka i lek na kaca w jednym- butelka BORJOMI; BORJOMI również poszukiwane na granicy

10:53 okej, to nie jest typowy #!$%@?, ale przepiękny DISS XD Podczas gotowania:
-Szafa, tłuszcz jest niezbędny żeby witaminki przyswoić [to prawda]
-To ja akurat tych niezbędnych elementów mam najwięcej TUTEJ wśród tych
-Ale troszeczkę za dużo odkładałeś XD

#ussponton stara się ratować sytuację po lirycznym nokaucie i stwierdza że to dobrze być grubym, bo tylko oni z Karolem mają szansę przeżyć KURNA dłużej. Jakby KURNA to było za mało to w 11:26 pyta czy KURNIA żur już wszedł. Nie ma to jak dołożyć do dania kamerowanie i eksperckie porady, i pierwszemu czekać na porcję.

COMBO X2! 12:11 dobra kurnia, czas na spróbowanie ŻARCIA DO KTÓREGO NIE DOŁOŻYŁ SIĘ ANI HRYWNY.. Werdykt- gęsty, JA PIERNICZE, zajebisty.

12:32 tym razem ulaniec przy "pomocy" wyróżnia się czymś innym niż złotymi radami. Mianowicie, wyróżnia się głupimi pytaniami i MACANKIEM sprzętu

13:40 szafa zmienił rydwan i jest TYM NOWYM RYDWANEM TAK PODNIECONY jak kopciuszek, który zamiast dyni ujrzał karocę

#mocnyvlog
PatoPaczacz - Ukraińskie Bingo 10. Wyprawę na Ukrainę kończymy z przytupem, czyli SZE...

źródło: comment_LkA1mQiic6iYpoWx3Myi7cct2Br9fp8j.jpg

Pobierz
  • 1