Wpis z mikrobloga

@Thunderbird88: tu nie chodzi o dymy xD ale o samą sytuacjie. wyobrażasz sobie że to igor wsadza palucha do sołtysowej nory jak ona leży prawie zezgonowana? przecież to by była afera na pół polski że była próba gwałtu kobiety w programie tv
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: jak dla mnie powinni ja w-----c. Przecież to taka wiesniara, na sile go pod koniec jeszcze znokautowała tymi shotami i zmolestowala jak ewidentnie w łóżku widać ze on ske nie rusza kompletnie jakby nieprzytomny był... scierwo a nie kobieta a dziecko będzie się musiało za nią wstydzić w szkole
  • Odpowiedz
@BananowyBananowiec: Igor na bank będzie miał w------e i znów powie ze nie pamięta i tyle będzie w temacie niestety.
Ona co chwila go wolała żeby pili. Ale pod koniec jakoś przed pójściem na górę tez go trykala żeby pił gdzie on już oczy zamykał a on n------y wszystko przechylał i pił( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zalogowalam_sie: a spk myślałem, ze jakoś jak sami byli to mu kielon za kielonem lała.
A co do tego "molestowania" to no nie wiem bo Igor pewnie powie, ze nie pamięta itp
ale WB sam powinien zauważyć, że on się nie ruszał chociaż kij wie. My widzieliśmy tylko kilka minut a akcja normalna już się teraz rozkręca
  • Odpowiedz