Wpis z mikrobloga

czesto slychac jacy to spedytorzy sa nieodpowiedzialni i glupi.. a tu taki kwiatek.

wystawilem na koffer na transie ladunek na winde 1450kg z NL do IT, zglosil mi sie pan, zabral, wszystko zaakceptowal i heja.
Zaladunek dzis do 16, przyjechal o 16h30 busem 10ep z innoliftem (150m od firmy mowil ze nie moze dojechac pod firme bo akumulator mu siadl, klient musial mu pomagac) do tego zaladowany towarem 5m gdzie plandeka sie nie zamykala a towar ktory trzeba zaladowac to 16 boxow 1450kg ( ͡° ͜ʖ ͡°) na winde, 10ep juz zaladowany 5 rolkami 300kg czyli 1700kg. Bus 10ep + innolift na IT82. No ciekawe ciekawe... Piatek 17H30, myslalem ze szybciej skoncze prace pod ten weekend ale sie nie zapowiada. Ja mu zaplacilem 1300eur za 1700km, plus jego doladunek to pewnie stawka jak na 13.6 lacznie mu wyszla. Po jego madrej decyzji auto po zaladunku przechyla sie na lewa strone.
#spedycja #bekaztransa #transport
Pobierz quarox - czesto slychac jacy to spedytorzy sa nieodpowiedzialni i glupi.. a tu taki k...
źródło: comment_wEjhdlEwJohO8NL919ixBNHaf4TiVOxz.jpg
  • 12
@Maciek5000 Nie mieliśmy za bardzo możliwości nie załadować bo była 16:30 (piątek) jak przyjechał, wystawiłem na transie przed 17 to zgłaszali mi się ludzie po 2500€. Klient kazał mu jechać zrzucić z powrotem rolki od razu po załadunku.
@quarox: #!$%@? prądem takich cymbałów co busy lądują po 1300kg+.... Potem klient zdziwiony jak mu się mówi że nie wezmę 1400kg bo za ciężko. Janusze już nawet Francuzów nauczyli że polskie busy lądują jak solówki...
@kozaqwawa: wystawilem ostatnio 1.25T na transie z Belgii do Polski, zglosil mi sie pan "witam chetnie zabiore w doladuneczku", czekam na dane i sie pytam, rozumiem ze 13.6? nie,nie busik 8 ep jesli sie towar zmiesci to dzialamy
@Sylar: słuchaj prawda jest taka, że cena jest słaba, wręcz niedopuszczalnie.

powinno to jechać solówką koffer z windą, takie auta jadą za dużo większe pieniądze np. zaplacilem w zeszlym tygodnu za 400 km z monachium do lublany wlasnie za taki pojazd 1780 € zaladunek 9 rano dostawa bezposrednia, nawet nie negocjowalem ceny bo cieszylem sie, ze auto znalazlem. Tak to wyglada z kofferkami z winda, nawet busami.

na włochy ceny są