Wpis z mikrobloga

zapomniał bym wam mirki przypomnieć, dzisiaj jest premiera albumu, a właściwie dwóch albumów Porka Poresa Porkinsona moje przyszły w preorderze wczoraj, od dzisiaj są do kupienia w każdym empiku, jeszcze nie przesłuchałem obu płyt, ale po 3/4 pierwszej mogę napisać, że płyta na bardzo wysokim poziomie, zarówno njuskulowcy jak i oldskulowcy znają coś dla siebie.

Pozdro i z Fartem

pic related

#hiphop #rap #muzyka #polskirap #trzeciwymiar #walbrzych
Sweetaccpr0sa - zapomniał bym wam mirki przypomnieć, dzisiaj jest premiera albumu, a ...

źródło: comment_3gkbksMezOVRzFMB5kv8hbeSj7n0RbnM.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: Też dostałem wczoraj preorder. 93 mln mil od słońca jest według mnie okrutnie dobre. Serio po pierwszych trackach myślałem, że będzie średnio ale.. teraz jak słucham to po prostu wow. Postapocalypto nie odstaje ani na trochę. Mega dobre płyty a i same wydania są bardzo przyjemne
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: #!$%@?, właśnie słucham. Ale to #!$%@? jest #!$%@?. Okazuje się, że najsłabsze (oprócz daj mi prąd - i oczywiście najsłabsze nie znaczy, że #!$%@?) piosenki uploadował na YT. Ale Broda, Inifniti, Tak to ma wyglądać, Beastie Boys (Kasta I Nullo, o jasny #!$%@?) i Orion najlepsze, a jeszcze połowa albumu przede mną ()()()()(
  • Odpowiedz
@quercy: Co do Szada to też mega czekam. Ale.. boję się, że przez to że trochę świruje to czuję że są tylko dwie opcje tutaj. Albo ta jego płyta będzie dość słaba... albo wręcz przeciwnie i będzie mega mocna. Mam wrażenie, że nie będzie opcji że ta płyta będzie średnia.
Ale Pork po genialnych Psychoterapach nie zawiódł. Cieszę się, że jednak się dałem namówić na preorder bo.. miałem wątpliwości
  • Odpowiedz
@Maestro_PM: myślę, że naprawdę kawałki, które wstawił były najsłabsze, no oprócz Daj mi prąd.

A co do Szada, to obawiam się, że tak, ale jednak na pewno na warstwie flow nas nie zawiedzie.
  • Odpowiedz