Wpis z mikrobloga

@bodziodestruktor: przy całej mojej ogromnej pogardzie dla tego co wyprawia PiS i kogo ma w swoich szeregach cytat z Kempy jest nie do końca nietrafiony. Nieważne kto jest winny, każdy sprawiedliwie powinien ponieść karę i wylądować w pierdlu bez znaczenia czy to reżyser Polański, ksiądz Cebula czy murarz Robert. Może chodzi o jakieś urojenia, ze „eskaluje się” przypadki „kościelne” co nie uważam za problem wszak to kościół wymaga od nas nieskazitelnej
via Android
  • 40
@bodziodestruktor Polańskiego ściga wymiar sprawiedliwości, mimo że jego ofiara prosiła żeby tego nie robić, ale to odrębną kwestią.
Kościół Katolicki w Polsce w wielu przypadkach mimo posiadanej wiedzy nie przekazywał informacji prokuraturze o wypadkach pedofilii w swoich szeregach. To jest sedno problemu, a Kempa próbuje go nieudolbie romydlić.
@bodziodestruktor: @DzonyNajedzony:
Panowie ta wypowiedz byłaby uzasadniona gdyby to faktycznie była chęć domagania się równego traktowania.

Natomiast nie jest, bo to jest atak na tych, którzy domagają się teraz sprawiedliwości. Ta wypowiedz miała na celu wyłącznie pokazanie własnego katonaryjnemu elektoratowi:

patrzcie niby tacy praworządni a sami bronią pedofilów. Ich nie ma co słuchać
via Android
  • 0
@bodziodestruktor Użyłeś wulgaryzmu. Naucz się, że nikt nie będzie z tobą dyskutował jak niepoprawnio się wypowiadasz. Nie zablokowałem ciebie, tylko zwróciłem uwagę na formę wypowiedzi, więc swoje piaskownicowe "nie masz argumentów to kasujesz wypowiedzi xD" jest idiotyczne. Postaraj się wypowiadać bez wulgaryzmów i nie będzie raczej problemu.
@bodziodestruktor:

1. O ile wiem, Polański nie wygłasza kazań, nie spowiada, i nie pisze listów apostolskich. Jednym słowem, nie czuje się w prawie pouczać innych o moralności.

2. Co bardziej istotne, czyn Polańskiego miał miejsce ponad 40 lat temu. Nadal możemy i powinniśmy potepiać ten czyn moralnie (nie #!$%@?ć, że jesli matka pakuje 13-latkę do łóżka mężczyźnie to wie co robi, he he, i żadna krzywda się nie dzieje), ale gdyby
via Android
  • 0
@bodziodestruktor Misia to sobie zrób i wychowaj. Miałeś szansę napisać to samo bez używania wulgaryzmów, ale jak widać nie potrafisz. Niektórzy tak mają, to raczej kwestia wychowania wyniesiona z domu.
@Andreth: 1. A co to za argument? Ty się spowiadasz u księdza pedofila, że Cię to boli? Gwałt to gwałt, dlaczego rozdzielasz go na te "moralnie zł" i "moralnie bardziej złe"?

2. Więc dlatego pytam: gdzie jest nagonka taka, jak teraz na KK? Gdzie są wiece poparcia postulatu, żeby zrobić ekstradycję do USA? Gdzie są filmy Siekielskiego?
@Kempes: Napisałem komentarz, uzbierałem argumenty, miałem wenę, Ty go usunąłeś i wymagasz ode mnie, żebym to zbierał od nowa, bo Ci wulgaryzmy nie odpowiadają. No komedia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie miałeś co odpowiedzieć i nie graj strażnika teksasu. Człowiek inteligentny obróciłby to na swoją korzyść, a co zrobiłeś Ty... no sam sobie odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

edit. swoją drogą, teraz widzę,
kościół wymaga od nas nieskazitelnej moralności


@DzonyNajedzony: Nie, nie wymaga. Na kazdym kroku masz, że jesteśmy grzesznikami i grzech jest codziennością każdego z nas.

O ile wiem, Polański nie wygłasza kazań, nie spowiada, i nie pisze listów apostolskich. Jednym słowem, nie czuje się w prawie pouczać innych o moralności.


@Andreth: Większość księży to nie są pedofile.
@Kempes: @Andreth:
1. to, że ofiara Polańskiego nie chce żeby go ścigać, albo że to dawno nie ma nic do rzeczy - albo egzekwujemy, albo nie, dura lex sed lex, a zabawa w relatywizację, to miecz obusieczny; Polański spółkował z nieletnią? Fakt. Uciekł? Fakt. Brak kary dla "elit" pokazuje szarakom, że wolno więcej, prawo jest względne. Brak kary za łamanie prawa to gwałt na logice, zdrowym rozsądku i negatywna lekcja