Wpis z mikrobloga

Hej! Dzisiaj rozpoczęliśmy etap zakładania siatki na działce.. Jak mówiłem - około 2 tygodni minęło. Rozpoczęliśmy działania na działce, początkowo robimy tylko płot z siatką leśną, chwilowy, na 10 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzisiaj udało postawić się słupki/stemple - wkopać w ziemię. Staraliśmy się kopać na 50cm (dwie wielkości szpadla). Udało się zrobić to z rana kiedy była piękna pogoda, kiedy kończyliśmy pracę powoli zaczął padać deszcz, więc jestem mega zadowolony. Dzisiejszy dzień wyglądał następująco:
5.30 - pobudka
6.15 - odbiór stempli (dowieźli ale trzeba było wstać i pokazać w którym miejscu są i pomóc je zrzucić)
10.00 - przyjazd na działkę, rozpoczęcie prac
15.00 - kończymy prace - stemple wbite, czekają na deszcz aby się nieco umocnić (ubite młotem ale jednak woda robi swoje).

W najbliższych dniach jak tylko pojawią się ciepłe dni to działamy z siatką. Oczywiście zdjęcia z prac poniżej. Jak zrobimy działkę to kolejny krok to drzewka - nie mają 50cm obwodu powyżej 5cm od ziemi więc można śmiało ciąć, część przerzucimy gdzieś obok płotu - zostaną później wkopane na działce w odpowiednich miejscach.

Więcej zdjęć niebawem na blogu - wraz z opisem kosztów, rozmiarów i ilości zakupionego materiału.

#pomojemu #budowa #budownictwo #budowadomu #cojarobiezeswoimzyciem #pocomitobylo #dzialka
Pobierz ones - Hej! Dzisiaj rozpoczęliśmy etap zakładania siatki na działce.. Jak mówiłem - o...
źródło: comment_eGl3tetHmISw6vlHhHB1MNAYLpaoBEWB.jpg
  • 7
@wypraska: pół ma pół. Głównie wykończeniowa samemu, plus elewacja. Nieco więcej informacji w moim pierwszym wpisie, a także w komentarzach tam dodanych. Możesz szukać po tagu #pomojemu
@ones dodałem do obserwowanych, będę kibicował, mam ten sam etap, tzn. czekam na pozwolenie, fundament porywam się sam i to jest plan na ten rok.. stan ssz w przyszłym roku a za dwa wykończeniowa.