Wpis z mikrobloga

@Velion: memik zacny, ale nie porównujmy Radka z Maćkiem, Radek jest ogarnięty, z jajcem i zrównoważony, a Maciek, choć mniej niż Kuba, jednak ma trochę nietęgo pod kopułką (showing dupsko, wybuch agresji na ciepłego, duuzo alko); Oleh i Igor też gardzą Ukaniem ale jeszcze go nie zabili przynajmniej (choć jutro może się to zmienić) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maciej-borowicz: Muszę Ci powiedzieć że masz duże propsy ode mnie za konstruktywne ustosunkowanie się do mojej krytyki która też w znacznej mierze podyktowana była jakimiś prywatnymi frustracjami. Jesteś temperamentny gość, ale masz coś sensownego do powiedzenia w przeciwieństwie do jednostek typu Bartek gdzie ta inteligencja jest wątpliwa :). O Ukaniu też pisałem potem że choć napędza wydarzenia, coś się dzieje, to świadomość ile ten człowiek jest gotów zrobić dla rozgłosu i
@Szczawel_Pissoruk: no Ukanio zrobi co mu powiedzą albo zależy ile dadzą. Nie wierzę w jego przemianę i metamorfozę - dwutygodniową. Nie da się zmienić nawyków w dwa tygodnie dlatego to baardzo dobry aktorzyna z patoseriali. Pewność siebie go opuściła podczas nominacji (czyt. kręcenie kosmykiem włosów...).
Nie można mu odebrać inteligencji ale życiowości ten chłop wcale nie ma...Niestety.

Każda konstryktywna krytyka jest dla mnie bardzo ważna i tylko z takich komentarzy wyciągam