Wpis z mikrobloga

Drugim programem po '' Nasz nowy Dom'' to jest ten szajs co leci w każdy czwartek. Sprawa dla Reportera. Moi rodzice to oglądają, to czasami słysze te historie tych ludzi. Rzeczywiście krwa jak w tym memie, z podpisali nie wiedzieli. Patologia z wyboru, rozmnażają się jak króliki a potem '' nas nie stać, państwo winne''
i jeszcze w tle co chwile doprdalają disco-polowe wstawki żeby wprowadzić w klimat
#oswiadczenie #logikarozowychpaskow #sprawadlareportera #madki #patologiazewsi #bekazpodludzi #truestory
Mescuda - Drugim programem po '' Nasz nowy Dom'' to jest ten szajs co leci w każdy cz...

źródło: comment_yqkm6sULCKd2FXt880EHVq2BKJJBwMpL.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Mescuda: mi to się niż w kieszeni otwiera jak to czasami oglądam, zero pracy jednoizbowy dom ale #!$%@? tam narobią sobie 5 dzieci i w płacz, ze nie ma za co dzieci wysłać na wakacje a mały brajanek ma talent muzyczny a nas nie stać na nauczyciela pani redaktur pomusz
  • Odpowiedz
@Mescuda: Mnie zawsze rozwala jak zaproszą jakiegoś gościa z dupy do studia.
Chore dziecko - niech się wypowie pan Michał Wiśniewski
Podpisali my i tera trza płacić - co o tym sądzi Paolo Cozza
Ci państwo zostali oszukani proszę państwa - detektyw Rutkowski
  • Odpowiedz
Najlepiej jak pokazują że bieda aż piszczy ale 5 dzieci jest i oboje rodzice nie pracują bo nie ma pracy dla ludzi z ich wykrztałceniem. Nóż się w kieszeni otwiera na tych pasożytów. Mentalność dindu z Afryki. Bieda, brak perspektyw, to trza #!$%@?ć dzieci żeby bylo śmieszniej.
  • Odpowiedz
@Mescuda: no i co ja mam powiedzieć skoro moja rodzina traktuje sprawę dla reportera jak świętość? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Obowiązkowo co czwartek przed telewizorem i nakłaniają mnie, żebym obejrzała "jaka tragedia ludziom się dzieje" a przychodzą, żebym wysyłała tam jakieś SMSy na biedne dzieci #!$%@? muje
Dzisiaj było im smutno bardzo bo chyba przez Eurowizję nie leciało XDD
  • Odpowiedz
@Transparentny: No i ekspert od wszystkiego - Ikonowicz. xD


@Onde Całe to grono ekspertów to jakaś parodia - Paolo Cozza, Rutkowski, Wiśniewski, jakieś „gwiazdy” disco polo, jakaś antropolożka - wtf
  • Odpowiedz
@Mescuda:

„Sprawa dla reportera” kojarzy nam się przede wszystkim z interwencją dziennikarzy i pomocą pokrzywdzonym ludziom. Jeden z odcinków poświęcono choremu na nowotwór 9-miesięcznemu Frankowi. Ku zaskoczeniu widzów dyskusję na ten temat przerwał występ lidera zespołu „Akcent”. Prowadząca przytupywała nogą, a ojciec chłopca płakał i nucił wraz z Zenkiem Martyniukiem hit „Prawdziwa miłość to Ty”.

IKS #!$%@? DE XD
Mcmaker - @Mescuda: 

„Sprawa dla reportera” kojarzy nam się przede wszystkim z int...
  • Odpowiedz