Wpis z mikrobloga

Samo z resztą oddawanie jest debilizmem, człowiekowi po studiach jak nigdy przydałyby się zniżki właśnie. Nie każdy ma tyle szczęścia w znalezieniu pracy od razu po studiach (najlepiej blisko domu i ze zwrotem za koszty przejazdu).


@struga: Ale wiesz, co grozi za posługiwanie się taka legitymacją?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: akurat opisywalam sytuację po magisterskich, ale nie zdefiniowałam tego więc mój błąd.
Po inż rzeczywiście w ogóle nie pytała o legitkę. I dobrze. XD
  • Odpowiedz
@MG78 'w dniu obrony tracisz status studenta i nie powinieneś posługiwać się legitymacją.' a co jak po obronie nam podbili jeszcze na pol roku za free? Xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hehenuanek: no trudno, niestety nie byłam taka porządna w takich sprawach. Państwo mnie za bardzo dyma żebym miała jeszcze więcej pieniędzy w błoto wywalac.

Na szczęście obecnie już nie muszę się tym przejmować. Co nie zmienia faktu, że nie żałuję.
  • Odpowiedz
no trudno


@struga: Boż nie została przyłapana. Jakbyś spotkała się z panem prokuratorem, to byś płakał że "dindu nuffin, ja nie wiedzioła".

Na szczęście obecnie już nie muszę się tym przejmować.


@struga: No jaki fart! Pewnie z ta mentalnością wzięłabyś bejsbola i "uspołeczniała" burżuazyjne portfele, co nie?
  • Odpowiedz
@hehenuanek:

No jaki fart! Pewnie z ta mentalnością wzięłabyś bejsbola i "uspołeczniała" burżuazyjne portfele, co nie?

#!$%@?, zniżka 50% miesiąc dłużej na miesięczny serious business
  • Odpowiedz
a swoją drogą to z jakiego paragrafu?


@vasco_da_gama: Przy naklejeniu "kolekcjonerskiego" hologramu art. 270 kk par. 2a przy nienaklejeniu to chyba 272 kk.

Ale jeżeli stosujesz, to np. za jazdę na ulgowym i przedstawianiu legitki (niezależnie od tego czy popełniasz art. 270) możesz się wpakować w art. 121 kw.
  • Odpowiedz