Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki chyba wlasnie moja firma stracila klientow przez moje zachowanie xD Niczego nie zaluje. Moja rola w firmie polega na przedstawieniu potencjalnym zainteresowanym naszego prosuktu podczas kawy/obiadu w restauracji, na koszt mojej firmy. Zazwyczaj zabieram ich do jakiejs modnej knajpy w centrum na kawe i ciastko, tak bylo i tym razem. Po wszystkim poprosilem o rachunek, obslugiwala nas typowa #p0lka. Wyniosla, z pogarda patrzaca na mnie (1.77, cofnieta szczeka). Nagle gdy juz myslalem ze wychodzimy, klient(ka) zapytala czy zostawic napiwek, ja powiedzialem ze nie, prosze nie zostawiac. Chyba uslyszala lekka irytacje w moim glosie wiec zaczela dopytywac. Powiedzialem jej ze obsluga byla niemila, czulem sie obslugiwany „byle jak” a poza tym mam swoje prywatne przekonania odnosnie takich dziewczyn jak ta kelnerka (tak, nie dali mi nigdy i mam prawo tak sie zachowac bo nie jestem spermiarzem). Oczywiscie zaczelo sie oburzenie ze jestem jakims mizoginem i ze ona zostawi napiwek a my sie prawdopodobnie juz nie spotkamy. Powiedzialem tylko „do widzenia” i wyszedlem. Szefowi bedzie trzeba cos sciemnic ale jak juz pisalem, niczego nie zaluje. Jakiemus brzydkiemu chlopakowi oczywiscie dalbym napiwek ale tym #!$%@? i chadom nie.( ͡° ͜ʖ ͡°) Swiat im sie od tego nie zawali #pracbaza #truestory

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 47
  • Odpowiedz
AfrykańskiCielak: @Wade94: Jesli pijesz duzo kofeiny to wyplukujesz sporo mineralow. Przede wszystkim na slaby sen ma wplyw niedobor magnezu i sodu. Na poczatek staraj sie wiecej solic, bierz kilka razy dziennie magnez i witaminki b komplex :) Poza tym podstawowa sprawa to 6 godzin przed snem nie pij zadnej herbaty, kawy ani energetykow.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

  • Odpowiedz