Wpis z mikrobloga

@przekojot: tsooo?
1) największy gimb (mentalny i wiekowo) już poleciał dawno
2) papieska też opanowana (btw sugerowanie, że tu jej nie ma xD)
3) jak mam mieć wpływ na to co sobie każda kilkudziesięciu osób wymyśli, że akurat napisze? Wprowadzamy Policję Myśli? Dopóki to nie jest jakieś chore nsfw albo inny syf niech sobie piszą, szczególnie na hydeparku.
  • Odpowiedz
@przekojot: To chyba musiałeś mnie z kimś pomylić, bo (lekko mówiąc) "nie jestem fanem" dowcipów z papajem i poza napisaniem 21:37 nie przypominam sobie, żebym pisał coś w stylu JP2GMD albo wrzucał jakieś obrazki... Tak więc pic or didn't happen.
  • Odpowiedz
@MrDolar: Dobrze pamietam co widzialem.
@jablkabanany: Akurat Kocpis mimo wieku nie byl tam najglupszy.
@Formek: No ale ja ci nie kaze tu wchodzic i mnie czytac. Zrobcie sobie nawet czapeczki foliowe i oltarzyk dla redaktora Czarka. Mnie to #!$%@?. Tu jest i bedzie z niego beka. Z Szafy tez niekiedy sie smiejemy. Ostatnio pomylil jezyk holendeski z dunskim i nikt go nie oszczedzal.
  • Odpowiedz
@przekojot: No to na 100% pomyliłeś nicki kolego. Co jak co, ale ja w zabawy z papieżem nie wchodzę. Tym bardziej na hydeparku, na którym praktycznie w ogóle nie piszę.
  • Odpowiedz
@przekojot: Nie ma innego Dolara. Ja nic takiego nie pisałem, można łatwo sprawdzić. Więc przestań #!$%@?ć i puszczać ploty. Bo jesteś NIERZETELNY i puszczasz NIESPRAWDZONE INFO jak dziennikarz Cugowski.
  • Odpowiedz
@MrDolar: No jasne. Uwzialem sie akurat na ciebie. xD

Ogolnie powiedzcie mi, po co tu wchodzicie, skoro mirko jest dla was takim gownem. Rozumialbym, gdybyscie po prostu wrzucali tam screeny z wypoku i cisneli z nich, ale po co tu cos pisac, skoro 90 proc ludzi ma tu inne zdanie. Czy ja wchodze na powrutcontent i przekonuje ludzi do moich racji? No chyba bym sie z #!$%@? na lby musial
  • Odpowiedz
@MrDolar: No jasne. Uwzialem sie akurat na ciebie. xD


@przekojot: A co za problem wejść i wpisać w wyszukiwarce mój nick i kanał w którym chce się znaleźć wiadomości? Z ciekawości wpisałem swój nick, hydepark i nie ma nic o papieżu. Chcesz to sobie sprawdź, dużo tego nie ma, bo jak mówiłem - na hydeparku praktycznie nie pisze. Tak więc pomyliłeś nicki i nawet nie potrafisz się przyznać.
  • Odpowiedz
@przekojot gdybym był tobą to bym sobie żyły pochlastał, bym ocipiał jakbym miał nawet ironicznie eurokołchoz oglądać. I ogarniał życie? xD Niby gdzie? Bo z Twoich wpisów praktycznie niewiele wskazuje na rzekome ogarnianie życia. A, no i dzięki za potwierdzenie wieku, niedaleko mi do niego, ale zdążę uniknąć błędy takich starych januszy jak ty. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz