Wpis z mikrobloga

sam tego chciałeś

uuu, brawo, wyciągnałeś 3 screeny, chcesz za to medal TheSznikersa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Twój content na wykopie za to jest ciekawy w #!$%@? typu "Dobra ssij foliarzu." czy "Jakby laski z tulii zaczely sie lizac po cyckach, moze cos by z tego bylo." No, całkiem nieźle jak na 40-letniego przegrywa. xD
@jablkabanany: Co nie zmienia faktu, ze ja bym chociaz sprawdzal, czy uzytkownicy byli chociaz u komunii.
Dlatego wlasnie tam nie siedzie. Kiedys zobaczylem co dolar z someonem #!$%@? o 21:37 i zenadometr mi w domu #!$%@?. Tu pomimo koterskiego ludzie maja rigcz.

@Formek: Problemy doroslych. Pozyjesz zobaczysz.

@kill3rs4: Ja ci sie mam tlumaczyc z pogladow na eurokolchoz? Przeciez tobie sie jeszcze poglady polityczne nie wykrystalizowaly. Inaczej bys zrozumial, do
@przekojot: Jeśli problemem dorosłych jest #!$%@? się do losowych ludzi z pasją i coś takiego jak na screenie to fajnie masz na chacie typie ale ja coś źle robię i nie wiem jak wyglądają te "problemy dorosłych", o których #!$%@? farmazony.
Od #!$%@? wie jakiego czasu nawijasz tutaj tę swoją gadkę, że Gutowski jest foliarzem i gada bzdury, mimo tego, że potrafi się powołać na dobre źródła i w przeciwieństwie do