Wpis z mikrobloga

@camaro98: kompakt od lambo

czlowieku co ty bierzesz

robia suva bo rynek ma ssanie na suva - nawet rr robi cullinana, bentlej to samo. Kwestia czasu kiedy ferarri wypusci cos od siebie
  • Odpowiedz
@peszmerd: Ja wiem że to idzie bo obecnie jest moda na luksusowe minivany którymi de facto te auta są. Ale jako fan motoryzacji chwiałbym zobaczyć coś szalonego a nie kolejnego minivana na szczudłach XD
  • Odpowiedz
@peszmerd: e tam jak już jest suv od lambo, następny będzie pewnie sedan albo liftback to może kiedyś dojdzie do tego tego że lambo jako szalona firma zrobi szalonego kompakta w sumie to będzie w nim więcej lamba niż w tym urusie XD
  • Odpowiedz
@peszmerd: najśmieszniejsze w tej sytuacji jest to, że goście którzy krytykują design Urusa, to są ludzie, których nie stać na komplet opon do tego lambo hehe Urus jest hitem sprzedaży, nawet u nas w kraju świetnie się sprzedaje, więc tym którym miało się podobać, to się podoba, no a biedaki dupa cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Horaccy: to tylko potwierdza to co piszę że pomysł vag'a żeby zrobić z lambo normalną markę luksusową się powiódł. Nie ma nic w tym złego osobiście czekam aż wypuszczą sedana ( ͡° ͜ʖ ͡°). Kolejna sprawa to ciekawi mnie jak będzie utrata wartości tych aut bo może się okazać że za 14/15 lat zobaczę takiego urusa na wiosce
  • Odpowiedz
@camaro98: gdzie Ty wyczytałeś, że vag wpadł na pomysł, żeby zrobić z lambo NORMALNĄ markę luksusową? Trochę takie #!$%@? z Twojej strony, bo oferta marki świadczy o czymś innym.
  • Odpowiedz
@Horaccy: na razie tak jest ale popatrz tak trochę szerzej, vag jak każdy koncern chce sprzedawać samochody wiec skoro urus okazał się strzałem w 10 to czemu by nie można kontynuować dobrej passy i dodawać do oferty kolejne normalne modele tak jak to zrobił z porsche, które obecnie ma w ofercie hybrydowe kombi które dobrze się sprzedaje, a kto by w 90 pomyślał o czymś takim XD
  • Odpowiedz
@camaro98: nie popadajmy w paranoje, bo lambo co chwile wypuszcza kolejne hardkorowe wersje aventadora czy huracana i to stanowi jakieś 70% oferty marki, gdzie performante również sprzedaje się jak ciepłe kajzerki. Więc trochę przesadzasz kolego. Ja nie widzę nic złego w polityce Vaga, bo jeśli zachowują tradycje i stawiają przede wszystkim na osiągi i na równi mogą konkurować z Ferarri, to jeden Urus nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@Horaccy: ja też nie widzę w tym nic złego bo dzięki takim normalnym modelom mogą powstawać te hardcorowe bo te normalne zarabiają na nie. Ja osobiście nawet bardziej lubię te normalne modele bo są dla mnie po prostu ciekawsze i w sumie obecnie moim ulubionym porsche jest właśnie ta pakamera kombi XD i czekam aż wypuszczą ten całkowicie elektryczny model
  • Odpowiedz