Wpis z mikrobloga

21:9


@Secla: Ten telefon mógł być ideałem średniej półki jak kiedyś moto g1 , ale niestety na siłę wciśnięto ten beznadziejne proporcje 21:9 co w ogóle nie ma sensu , bo np youtube nie obsługuje takiej rozdziałki więc . Na co to komu? . Wygląda przez to dziwnie . Nie podobają mi się też kolory tylnej obudowy . Wystarczyłby zwykły dobry plastik a nie kolorowe szkło . Do tego nie
  • Odpowiedz
@simirgone: A może i to lepiej ? Cena nie jest ogromna, kolory według mnie super, oba. Unikatowa"dziura" na aparat ( nie licze drogiego S10- i tak jest inne), proporcje też inne. Telefonik fajny, nie używałem żadnego smartfonu od 2014 roku to pewnie nie mogę nic porównać, ale to też może i lepiej, chociaż nie zrażę się proporcjami 21:9. Po prostu Moto One Vision jak go zobaczyłem to spodobał mi się
  • Odpowiedz
@dajpandolara: @Secla: do tej pory używałem przez dwa lata moto g 1st gen, moto x style przez trzy lata, więc to kolejna motorola u mnie, jako tako super różnicy w płynności działanie nie zauważyłem po przesiadce z x style na one vision, x style 3gb ramu, czysty android, płynnośc super, one vision 4gb ramu, czysty android, płynność super :D więc jest OK :) Wada jaką znalazłem to inne
  • Odpowiedz
@Secla a są już gdzieś do kupienia? Chyba jednak bardziej wolę folię na ekran, mniej widoczna, Moto x style nosiłem bez niczego na ekranie i nieporysowany jest, a jest w niej GG3 ( ͡º ͜ʖ͡º) na pewno będę chciał kupić jakieś fajne etui, jak najbardziej minimalistyczne
  • Odpowiedz
@sskowron: Jeszcze chyba nie ma ale tak pytam, a GG3 właśnie jest najlepsza vs rysom to pewnie dlatego w twoim starym nie ma :D O rysy to się nie boję ;d
  • Odpowiedz
@sskowron no już jedna opinia jest na rtv :D Zachwala, umnie w euro już też niby pokazuje ze jest, jade właśnie zobaczyć, może kolory porównam :D
  • Odpowiedz
@sskowron Byłem, widziałem i biorę :> Jeszcze chyba dokupię folie poliwęglanową, która zaproponowali w sklepie, niby naklejania mechanicznie, ciekawe jak z wytrzymałością i czy coś to da w ogóle, niby poliwęglan.
  • Odpowiedz
@sskowron: niedawno tylko sim włożyłem i były jakies aktualizacje ale nie czytałem w sumie :D mam numer teraz : PSA29.97-13-9 to nie wiem czy to to samo. A btw. testowałeś TrybNocny? Ja zrobiłem z 2-3 zdjęcia z i bez i MEGA robotę to robi. i mam folie też naklejoną ClearPlex niby bardzo dobra jest według testów z neta i opinii.
  • Odpowiedz