Wpis z mikrobloga

@plaisant: O #!$%@?. Nie to żebym sugerował że Binance się nie podniesie czy coś, ale coś takiego wygląda jak perfidny exit scam. Wpłacać można, wypłaty zablokowane. Transfer tylko w jedną stronę (σ ͜ʖσ)
cyberpunkbtc - @plaisant: O #!$%@?. Nie to żebym sugerował że Binance się nie podnies...
@plaisant: w przeciągu +/- dwóch godzin.

Problem z przerwami technicznymi na tak wielkich platformach, gdzie dodatkowo presja użytkowników osiąga niesamowite poziomy, sprawia, że nie zawsze wszystko idzie po myśli. Rozumiem, że niektórzy chcieli by żyć w idealnym świecie, ale tak się nie da.
nie zmienia to faktu, że wnioski z popełnionych błędów zostały wyciągnięte i kolejnym razem - w przypadku konieczności przeprowadzania tak daleko idących modernizacji w całej infrastrukturze - zespół zastrzeże sobie więcej czasu.

W imieniu zespołu Binance, mogę Was tylko przeprosić za opóźnienia.
@BeCometA: Mam nadzieję że wróci wszystko do normy, puki co mam dobrą opinię o binance, jedna z najlepszych giełd na świecie, jedno mnie bardzo zastanawia... czy na postawienie na nogi takiej giełdy potrzeba aż tyle czasu? Wydaje mi się że to proste. Jedno jest pewne, ta strata 7k btc to jest nic w porównaniu do tego ile straci binance na przedłużającym się remoncie, im więcej dni trwa ta *naprawa tym więcej
@plaisant sprawdzenie wszystkiego - dosłownie - aby upewnić się, że środki użytkowników będą bezpieczne po uruchomieniu wypłat, przy ilości danych przetwarzanych przez Binance zajmuje dużo czasu.

Dzięki za wyrozumiałość!