Wpis z mikrobloga

@ChomikTwardyposlad tam jest tak każdego dnia i są to auta na 99% pracowników biur w Orionie (widocznych m.in. po lewej stronie tam gdzie szara elewacja i szczególnie że na wjeździe jest szlaban). Na zabłociu jest straszny deficyt miejsc do parkowania w porównaniu do ilości osób tam pracujących (+ mieszkających) więc idę o zakład że po prostu są umówieni, że jeżeli ktoś nie potrzebuje w środku dnia jechać gdzieś autem to nie ma
@eXtreme: no nie do końca. Mam w tym bloku koleżankę i ona ma wjazdówkę, żebym mógł tam parkować. Tylko teraz już wolę zaparkować pod Żabką i przejść te kilkaset metrów, bo stąd bym nie wyjechał nawet w 15 minut.
I teraz jest absurd, mam wjazdówkę, żeby odwiedzać koleżankę, a nie mogę tam parkować, bo jak piszesz „pracownicy tamtejszego biura się tak umówili”.

No spoko.
@ChomikTwardyposlad: nie wiem czy się faktycznie umówili, czy nie, wiadomo, nie ma tam znaku "tylko dla biur X, Y, Z". Mówię co widzę a wiem co widzę, bo pracuję od kilku lat w budynku po prawej stronie zdjęcia (za murem) z bezpośrednim widokiem na ten parking :) Kiedyś się w biurze dziwiliśmy, że tak wygląda tam parkowanie, ale przestaliśmy, bo tak jest tam dzień w dzień - i przez ten cały