Wpis z mikrobloga

Potrzebuję pomocy/opinii, mam opcje pracy na wakacje do Niemiec na magazyn, oferują 9,79 euro brutto/h + 12euro dziennie na jedzenie, zakwaterowanie 300euro, na miejscu praca na dwie zmiany + opieka koordynatora. Co sądzicie o takich ogłoszeniach bo nieraz słyszałem o wykorzystywaniu polaków za granicą a nie mam zamiaru jechać 600km żeby po kilku dniach wracać do kraju. Jak traktują młodych na magazynie w Niemczech i przede wszystkim czy warto?
#pytanie #praca #niemcy #pracazagranica
  • 26
  • Odpowiedz
@Oskins
@Jack47 napoje to raczej nie zalado i amazon :D co do rejonu mega ujowa stawka agencja strasznie kroi to jest az pod stuttgardem a zasada jest taka im dalej w niemcy tym lepsze pienadze , komisjonowanie wrzuc sobie w neta jak wyglada przerzucanie napojow na palety rowna sie #!$%@? :) ja osobiscie za ta kase w ten rejon bym nie jechal
  • Odpowiedz
@magnat32: a poleciłbyś jakąś sprawdzoną agencje i jakie są normalne stawki? Młody jestem i pierwszy raz taki wyjazd w sumie planuje bo na auto odkładam :)
  • Odpowiedz
@Jack47 ja tez jakbylem mlodszy to smigalem , ale jezeli cie interesuje sezonowka , to francja i winogorna musisz poszukac wyjazdow , ja juz nie mam kontaktow , a jak tak bardzo upierasz sie np zeby robic sobie na magazynie to szukaj roboty pod berlinem - mniej Ci nie zaplaca bo nie moga a blizej polski wrazie w :)
  • Odpowiedz
@Jack47 linkedl sobie zaloz jest bardzo popularny w niemczech , na lento poszukaj czy jako to sie tam nazywa ogolnie roboty nie brakuje jak chcesz sobie dorobic ale nie jedz na koniec niemiec za minimalna :) policz sobie same koszty dojazdu i utrzymania ile was wyniosa zostanie ci z 300 e moze ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Jack47 na 99 % pod berlinem szukaja do roboty trzeba tylko obserwowac :) dzwonic i pytac aha , i jak szukasz na wyjazd to warto patrzec tez w innych miejscowosciach :) nie ktore firmy organizuja wyjazdy z calej polski
  • Odpowiedz
@magnat32: problemem jest gdzie patrzeć i obserwować bo jak się patrzy na takie Olx to wszędzie stawka bliźniaczo podobna a ogłoszeń też nie za wiele
  • Odpowiedz