Wpis z mikrobloga

@Jogii: "Found a different point of view with the story in the description. Apparently that guy that got tackled and his group have been cheating all day and goes full auto when its suppose to be a semi round only. They claimed their guns malfunction that's why they went full auto and in another video it shows them overshooting people that are clearly out. Still doesn't excuse the guy for tackling
@Jogii: Dziewczyna akurat średnio winna, facet po prostu w gorącej wodzie kąpany.

Inna sprawa, że mnie też denerwuje trend w ciężki spust na strzelance.

Sam mam trochę przeorane ramię po niedzieli gdzie ten brodaty typ wywalił mi z bliska krótką serią a ja go nawet nie widziałem.
@Jogii: A to standard że ludzie myślą, że ich kulki dolatują albo trafiają.

Kiedyś na oczyszczalni typ mi mówi, że nie żyję a ja siedzę w okopie gdzie wystaje mi może 1/3 ciała i jestem za krzakami. Ja mówię żeby strzelił to zobaczymy ile mu wejdzie. Strzelił parę kulek i nic mu nie weszło ¯\_(ツ)_/¯
@Jogii: Ja akurat lubię bang bang ale w 100% akcjach - gdzie nie ma nawet źdźbła trawy pomiędzy nami.

Tzn. jak wyjdę typowi na plecy na 5m to wolę jednak zapytać czy mam strzelać. Ale jak typ uważa, że to nie jest 100% trafienie to mogę strzelić obok bo a nuż nie będę miał kulek w magu albo ten #!$%@? Stoner przestanie podawać xD
@echelon_: Kolega mi przetłumaczył:
"W telegraficznym skrócie: gość obalił dzieciaka z grupy która oszukiwała przez cały dzień siejąc auto gdzie powinni używać pojedyńczego ognia....
W innym klipie widać że strzelają do ludzi którzy już nie żyją ...
Wszustko to jednak nie usprawiedliwia używania prawdziwej amunicji tu"czytaj pięści "
Ale chodzi tu o konkretne miejsce,ludzie walą w człona i wprowadzają w życie własne zasady..."