Wpis z mikrobloga

We Włoszech, we Francji, w Hiszpanii nikt nie rozpacza, że ktoś mu dotknął zderzaka. Parkujesz w publicznej przestrzeni to musisz być przygotowany, że każde pół metra jest na wagę złota. Tylko w Polsce jest jakieś #!$%@? podejście HURR DURR BO KTOŚ MI STUKNĄŁ W ZDERZAK I MAM RYSĘ NA 15 CENTYMETRÓW, a samochód jest wart tyle co Łódź Bałuty z pasty o głowicy nuklearnej XDD

#samochody #transport #parkowanie
b.....e - We Włoszech, we Francji, w Hiszpanii nikt nie rozpacza, że ktoś mu dotknął ...

źródło: comment_XJyq2KcVeYK8ELQaI6QUTtOg1WZTTQZe.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@beee: co to za niskiej jakości #!$%@?, chyba to jest personalna sprawa, jak ktoś szanuje swoją własność prywatną, a jeśli lubisz i akceptujesz, jak ktoś niszczy Twoją własność, to fajnie.
  • Odpowiedz
@beee: jak masz zardzewiałego golfa trójeczkę to ok. Ale wyobraź sobie, że parkujesz rocznego passata z ceramiką za 3k i jakaś melepeta w seicento ci go rysuje, a chuuj olej przeciez lakiernik ci to zrobi za 500pln
  • Odpowiedz
jak masz zardzewiałego golfa trójeczkę to ok. Ale wyobraź sobie, że parkujesz rocznego passata z ceramiką za 3k i jakaś melepeta w seicento ci go rysuje, a chuuj olej przeciez lakiernik ci to zrobi za 500pln


@Ezdrive: A widziałeś, żeby kiedyś właściciel "rocznego passata z ceramiką za 3k" płakał w internecie, że ktoś mu zarysował samochód? Bo ja nie widziałem
  • Odpowiedz
@Ezdrive: prawie żaden użytkownik rocznego passata nie wyrzuca pieniędzy na jakieś ceramiki, bo passaty to jest prawie zawsze leasing, zwykle firmowy więc co 3 lata zmieniasz auto na następne i masz w dupie jakieś ceramiki. Moja żona jeździ firmowymi passatami, już ma czwartego czy piątego i nie robi przy tym aucie nic oprócz odprowadzania na przegląd do ASO, bo po co przesadnie dbać, skoro co 3 lata nowy. Oczywiście wymiana
  • Odpowiedz