Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@vomar: Bo globaleliteshop zarabia na steamie wiec wszelka konkurencja dla tej platformy może go zaboleć. Z tego względu za cel postawił sobie robienie złego PRu platformie Epica przy każdej możliwej okazji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Wiedmolol: xD Nie żartuj sobie.
@vomar: Dlatego że epic szpieguje ludzi, dlatego że epic wprowadza exclusivy, dlatego że epic chce stać się monopolistą, dlatego że to chiński sklep któremu nie ufam i w życiu bym im nie podał zadnych danych.
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: Tylko chyba jest różnica między tym, że steam to na razie największa platforma z grami i producenci dawają tam gry, bo dojdzie do największej ilość ludzi, a tym, że epic płaci innym żeby ich gry wychodziły na platformie epica xD
  • Odpowiedz
@Tak_masz_racje: Dunno jak dla mnie to bardziej kampania reklamowa Epica, jakby były te same gry co na steamie to ludzie nie zakładaliby konta na Epicu. Pewnie jak już wydadzą te własne exclusivy w sensie Detroit i coś tam jeszcze co było dostępne tylko na konsolach to pewnie skończą się wydurniać bo po co tracić pieniądze.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EissIckedouw: mityczny monopol steama. A teraz zobacz ile sklepów oferuje klucze na steam, każdy wydawca nie też klucze sprzedawać na własną rękę. A powiedz mi gdzie mogę kupić klucze na epica? Steam ma wiele wad ale nie jest monopolistą.
  • Odpowiedz
mityczny monopol steama


@GlobalEliteShop: No jak na razie to jedna osoba w tej rozmowie gdyba o możliwym monopolu i to bynajmniej nie tym Epicowym.
EDIT: Also

A powiedz mi gdzie mogę kupić klucze na epica

Było od razu mówić, że nie będziesz mógł zarobić a nie zasłaniać się jakimiś ideologicznymi przesłankami. Tak to ja też mogę napisać, że piracę gry bo twórcy dodają DLC, jak przestaną je dodawać to nie
  • Odpowiedz
Dlatego że epic szpieguje ludzi, dlatego że epic wprowadza exclusivy, dlatego że epic chce stać się monopolistą, dlatego że to chiński sklep któremu nie ufam i w życiu bym im nie podał zadnych danych.


@GlobalEliteShop: ojeju straszne. Ale ty jesteś postępowy.

via Wykop Mobilny (Android)


TOP KEK
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: @qlimax3: Wybaczcie ale nie mam pojecia o czym Wy piszecie. Jeden cos o piraceniu i zarabianiu przeze mnie (nie zarabiam na kluczach, plus nie wiem co do tego ma jakies piracenie. Ja mówie o tym ze gry na Steama mozesz kupic u wielu dostawcow w roznych cenach)
Drugi o byciu postepowym bo nie chce podawac danych chinskiej podejrzanej stronie?
Wybaczcie niezbyt do mnie cokolwiek trafia. I uwierzcie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@EissIckedouw: O i teraz rozmawiamy
1. Nie szpiegować użytkowników (udowodnione grzebanie w plikach na komputerze użytkownika)
2. Zaprzestać podkupowanie producentów gier w celu wydawania gier tylko w ich sklepie.

I bym się cieszył że mamy kolejny sklep, bo wbrew temu co ludzie myślą dla mnie konkurencja też jest dobra, bo steam tego nie zostawi tak jak jest i też stanie się lepszy dla użytkowników.
  • Odpowiedz
@GlobalEliteShop: Poczytałem o tym szpiegowaniu i jak zrozumiałem to zbierali informację odnośnie gier na steamie, jak dla mnie chcieli potem na jakiejś konferencji dać infografikę, że tyle osób przeszło ze steama na Epic Store i mieliby własne badania. Co do samego szpiegowania to nwm czy to nie jest coś co wykracza poza "szpiegowanie" w większości urządzeń jak np. GPS w telemonie.
Co do podkupowywania to faktycznie trochę krzywa akcja i
  • Odpowiedz
@EissIckedouw: Wiesz co z tyym szpiegowaniem to wyszło nawet wiecej i tam wlasnie po reddicie latala ladna infografika z tym co konkretnie szpiegowali itd. Ale nie bede sciemnial, bo nie zaglebialem sie w to wiecej.
Tak steam zabiera za duzo, 30% :/ Ale Epic zabiera 12% a ceny ma... takie same. Czyli zyskuje moze i wydawca, ale nie klient wiec co to dla nas zmienia :/ Poki co gracze na
  • Odpowiedz