Wpis z mikrobloga

Mam problem z progressem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W końcu udało mi się zrobić w miarę grywalna postać i jako tako przebijam się przez kontent, z tym że robię tier 3-4 mapy. Wykupiłem co mogłem u Zany, ale widzę chyba był jakiś patch i już teraz nie odnawiaja się u niej mapy codziennie, Daily mision też zresztą brak.

Jakie macie sposoby aby zaliczać progres z mapami? W delve też za bardzo nic nie leci z map, zresztą nawet sufitu nie mam za bardzo.

Poza tym zauważyłem że nie mam dostępu do nexusa xD chyba teraz jakiś even jest, to przez to czy ja gdzieś źle naklikalem?

Swoją drogą jak te wszystkie buldy wykrecaja po 6-8k hp? Poza pierścienia mam wszędzie po 80-100 hp, a nawet teraz wywaliłem wszystkie chaosy na armor 135hp +7%hp,mam dużo modów w skill tree i latam na 4.6k xd

#pathofexile #ps4
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Annaroth: na poczatek nie rob wlasnych buildow, znajdz sobie jakis budzetowy dla nowicjuszy, mapy rob tak, ze nie wskakuj od razy na wyzsze tiery tylko kompletuj cale nizsze i moze jakis poradnik do map zobacz bo nie wiem jakie zmiany w sumie weszly, ale tiery 10+ powinny bez problemu dla kazdego gracza byc osiagalne z 14 i 15 mozesz miec problem dopiero
  • Odpowiedz
@progressive: nie no nie jest to mój pierwszy kontakt z poe, ten build z teraz to ulepszona wersja tego co miałem wcześniej + przejrzałem kilka podobnych opartych o ten sam gem, także tutaj raczej wszystko pod kontrolą.

Chodzi o to że mało map mi leci, a jak lecą to wciąż te same i to zazwyczaj z lvl 1-3. Wiem że jeszcze w delve się Zane robiło i jakoś to szło.
  • Odpowiedz
@Annaroth: Sposób na atlas? Kupować mapy od ludzi xD Nic dziwnego że wyciagają 6-8k jak z delve affixami robisz rekawice/klate/buty/głowe 140life + %life i możesz nasrać w drzewku/itemach abyss jewele z 50 flat life ( ͡° ͜ʖ ͡°) W porównaniu z ES to i tak mało. W tym momencie możesz lajtowo wyciągać 12-15k+ ES ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@jk64: mamy AH, jest opcja filtrowania tylko po tych online to dzisiaj spróbuję się obkupic w te mapy, ciekawe czy będą takie z normalną cena, bo jak widzę jakie śmieci ludzie wystawiają za 30-150 c to witki opadają xD.

Swoją drogą jak to jest z dps? Bo rozumiem że te wszystkie buildy 1-3 mln shaper dps to są liczby już po uwzględnieniu debuffow itp? Wiem, że to pytanie pewnie nie
  • Odpowiedz
@Annaroth: Mapki kupuj, ewentualnie wymieniaj się na poemap.live. Z tego co wiem to jest jakiś bug, że jeśli nie zrobisz wspomnienia tego dziadka na samym początku to dostęp do Nexus może być zablokowany. Co do HP to 150% z drzewka to podstawa. DPS sprawdzaj w Path of Building, tam masz opcje obliczania przeciwko bossom shaper/elder. Druga sprawa DPS z flaszkami, a sustained DPS przeciwko np elderowi to zupełnie inna rzecz.
  • Odpowiedz
@Kalwigi: tylko że na PS 4 nie ma jescze żadnego party Findera, albo ja nie wiem gdzie znaleźć.

Ale spoko, już obadalem action house i wszystkie do tier V mam zaliczone ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzięki za pomoc!
  • Odpowiedz