Wpis z mikrobloga

  • 75
Morał z tego sezonu wyciągnąłem taki, że nie ważne co by się stało czy nie stało to ludzi się nie da, poprostu się nie da zadowolić xD

Zabiją ważną postać - źle
Nie zabiją ważnej postaci - jeszcze gorzej
Stanie się coś spodziewanego - #!$%@? ale leniwy ten scenariusz
Stanie się coś niespodziewanego - ALE JAKIM PRAWEM NIE SPRAWDZIŁA SIĘ TA Z DUPY WZIĘTA TEORIA CO MA NA YT MILIONY WYŚWIETLEŃ?

Serio problem mi się wydaje w tym, że przez te 2 lata przerwy oczekiwania dosłownie #!$%@?ły ponad skalę, a SPORA CZĘŚĆ ludzi za dużo czasu poświęciła na snucie swoich teori, które się nie sprawdziły.

Mnie się oczywiście podobał #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a najbardziej fakt, że zrobiła go ona. Po takiej długiej drodze, po tylu staraniach - #!$%@?ło jej, została zniszczona przez żądze władzy, zazdrość i pragnienie zemsty. Z tego raczej nie ma odwrotu. Pewnie zyska miano najgorszej królowej, bo #!$%@? septy którą zrobiła Cersei to przy tym pikuś jest. To nie Night King, to nie Cersei, a Daenerys jest final bossem.

Smutek ( ͡° ʖ̯ ͡°) natomiast ze względu na Jamie'ego bo był moją ulubioną postacią, no ale stało się. Żegnaj (,)

#got #gameofthrones
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hlebak oczekiwania były ogromne bo i wątki były bardzo ciekawe i rozbudowane ale praktycznie wszystko zostało uje...ane po najkrótszej linii oporu. Podczas gdy ludzie snuli różne teorie, Dedeki zaskakiwali wszystkich tak prostym rozwiązaniem że nik nie brał go pod uwagę.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@piotria tak jak wątek Robba Starka ¯_(ツ)_/¯ ludzie nie byli zadowoleni ale mimo wszystko pamiętają tą scenę jako jedną z ,,tych" scen definiujących GoT i w perspektywie czasu zyskała bardzo dużo
  • Odpowiedz
@hlebak: Bardziej chodzi o głupoty takie jak:
- Bran z potężną mocą który nic nie robi
- Fatalna strategia obrony przed wędrowcami
- Złota kompania wystawiona przed mury
- Euron z łatwością zabija jednego smoka, drugi jest nietrafialny itp.

Samo zniszczenie miasta przed Danke to fajny zwrot
  • Odpowiedz
@hlebak: > Zabiją ważną postać - źle

Nie zabiją ważnej postaci - jeszcze gorzej

Pomijając ostatni odcinek gdzie zginęli bohaterowie, którzy musieli zginąć to tak naprawdę nikogo ważnego wcześniej nie zabili, zabrakło im jaj. W odcinku 3 powinniśmy zobaczyć parę starć WW vs ważniejsi bohaterowie i naturalnie część powinna zginąć. Również w odcinku 3 dochodzi do bezsensownej śmierci ważnej postaci - NK. Nie ma znaczenia kto go zabił, jaką bronią i w jaki sposób. Znaczenie ma to, że gówno się dowiedzieliśmy o tej postaci i jej powiązaniach z #!$%@?ą sroką (to co było poruszane 2 sezony wcześniej pozostawia więcej pytań niż odpowiedzi).

Stanie się coś spodziewanego - #!$%@? ale leniwy
  • Odpowiedz
@hlebak: bez przesady, ile teleportów/fast-traveli było w tym sezonie. jamie przecież w tym sezonie pojechał do winterfell i wrócił a cersei nawet brzuch na 1cm nie urósł... i wiele WIELE więcej

podobno scenarzystom proponowali 10 sezonów - odmówili...

Mnie się oczywiście podobał #!$%@? ( ͡°
  • Odpowiedz
@hlebak: Co do przewidywalności, to raczej jest tak, że „wszystko jest łatwe do przewidzenia”, niezależnie co by pokazali. Ja się dziwie, że ci wszyscy tytani dedukcji marnują się po internetach zamiast pracować w policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Co do przewidywalności, to raczej jest tak, że „wszystko jest łatwe do przewidzenia”, niezależnie co by pokazali. Ja się dziwie, że ci wszyscy tytani dedukcji marnują się po internetach zamiast pracować w policji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kulfon_wulkanizator: nikt absolutnie tego nie przewidział to było tak #!$%@?, tylko dwa leaki były prawdziwe.

odkryłeś chyba fandomy pierwszy raz, gdzie ludzie są naprawdę wkręceni i nic w tym
  • Odpowiedz
@KwadratowyPomidor2: Nie zapisuję linków do wypowiedzi, ale już gdzieś napotkałem opinię, że „to było takie przewidywalne”. I tak za każdym razem, w każdym serialu, filmie itd.

Każdy może sobie pisać co chce, ale trochę mnie śmieszy jak widzę po raz setny komentarz, że coś jest przewidywalne, niezależnie od tego co się wydarzyło.
  • Odpowiedz
- Euron z łatwością zabija jednego smoka, drugi jest nietrafialny itp.


@Rambo5000: Serio nie ma już lepszych rzeczy do czepiania się? Ja wiem, że Danny kinda forgot o Euronie i celność godna współczesnego snajpera są słabe, ale Rhaegal został zestrzelony z zaskoczenia, trzy szybkie strzały i nie ma smoka. Do tego w przeciwieństwie do Drogona Rheagal był ranny i bez jeźdźca, a to też niby robi jakąś tam różnicę.

Za
  • Odpowiedz