Wpis z mikrobloga

Denerwowało mnie, że nie ma obsługi archiwum Plusx z poziomu aplikacji SIPTV (a Perfect Player mi nie leży), więc zrobiłem prostą protezę do obsługi archiwum w Plusx w aplikacji Smart IPTV.
Działa dosyć prosto, konwertuje linki archiwum do odpowiedniego, kompatybilnego z SIPTV.
Wystarczy przekonwertować swoją listę "For Server Poland TS" na stronie proteza.13dzielnica.pl i następnie wrzucić przekonwertowaną listę na stronie siptv.app, przeładować listę na urządzeniu i cieszyć się działającym archiwum. Nie przetrzymuję, ani nie zapisuje list, haseł, jakichkolwiek danych, a jeśli ktoś się obawia, to udostępniam źródło, jest możliwość wrzucenia protezy na swój prywatny serwer -> pastebin.com/gPhfh1Lw
PS. Na co dzień nie koduje w PHP, więc proszę bez uwag co do brzydkiego kodu :D
#iptv #plusx #plusxtv
  • 23
@Alpen: a pod listę HLS nie można by coś takiego zrobić ?, chociaż nawet nie wiem czy tam jest to archiwum..
A swoją drogą nie wiem ile ci takie zrobienie skryptu zajęło ale i tak szybciej niż plusx.tv bo oni dalej na TS nie mieli i nie mają archiwum
@johnmorra:
apka SIPTV w przypadku archiwum dokleja na końcu linku parametr "utc", który definiuje date i godzinę od której chcemy oglądać jakąś zawartość archiwum. Z kolei Plusx nie obsługuje tego formatu, a ten skrypt konwertuje wszystko tak, żeby było zgodne między sobą.

@knopiczka:
Niestety próbowałem, ale SIPTV nie obsługiwał kilku przekierowania na liste HLS. Testowałem tylko u siebie na Android TV, więc nie mam pewności czy to była wina aplikacji,
@Alpen:
nie zrozumielismy sie, chodzilo mi żebyś podał jaki link jaki uzyskujemy po tej konfersji twoim skryptem. ale juz znalazłem :)

You can now request catchup/timeshift more easily than before. Here is the new request, that you can also implement it in your own Players ( Android etc )


http://ip:port/streaming/timeshift.php?username=X&password=X&stream=X&start=2016-03-19:16-00&duration=120

After replacing the username, password with a simple user line and the stream with the Stream ID , you will get