Wpis z mikrobloga

#monitory #pc #pcmasterrace

Serio nawet do 3k zł nie ma monitora, który nie miałby jakichś problemów z BLB, ghostingiem etc? Szukam czegoś na 144hz, 27-32 cale i najlepiej z dobrymi kolorami i jeszcze nie znalazłem nic sensownego.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZjemCiKeczup: teraz nie mogę powiedzieć bo nie wiem, ale będę podchodził do sprawy za kilka tygodni. Będę szukał czegoś o parametrach 24"-27" 144Hz, 2560x1440. Najlepiej żeby miało dość ciemną czerń i dobre pokrycie z paletą barw Adobe. Będę miał problem bo będę chciał kupić coś szybkiego do gier i porządnego do zdjęć i oglądania filmów. Mogę zasugerować wycieczkę po Reddicie i wizytę na PcPartPicker i zobaczyć co tam ludzie wrzucają
  • Odpowiedz
@istp: Ja również szukam czegoś szybkiego do gier do zdjęć i oglądania filmów, tyle że 27-32 cale ( ͡° ͜ʖ ͡°). Siedzę nad tym z 2-3 dni ciągłego lurkowania i nic konkretnego znaleźć nie mogę.
  • Odpowiedz
@ZjemCiKeczup: miałem ten sam problem, finalnie jako, że pogrywam przeważnie w fpsy, a filmy na tv, to wziąłem monitor z odświeżaniem 240Hz, taką matrycę produkuje tylko jedna firma AU Optronics to chociaż problemu z wyborem nie było XD
  • Odpowiedz
@vomar: No ja właśnie z TV nie korzystam w ogóle i wszystkie treści oglądam na ekranie komputera. Obecnie mam TN 144hz od LG, a że robię upgrade PC postanowiłem zmienić monitor na WQHD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZjemCiKeczup: ten z matrycą AUO, już lepiej szukać u LG ale one często nie mają VESA. Poza tym 27" to jest max dla WQHD ja mam 2x U2515H bo siedzą blisko nich czyli do 60cm, dalej jak stoi można dać 27".
  • Odpowiedz