Wpis z mikrobloga

#smartwatch #xiaomi #zegarki
Panowie szybkie pytanie-czy jest sens kupować xiaomi mi band 3 jeśli jest się już posiadaczem xiaomi amazfit pace? :) W zegarku strasznie drażniło mnie ładowanie co dwa dni, jak to jest z opaską? Druga sprawa czy nada się do pomiarów na siłowni czy to raczej pic na wodę i sprawdza się jedynie jako "zegarek"?
  • 5
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Suplement_Diety: mam mi band 2, pomiar pulsu nie jest prawidłowy podczas wysiłku fizycznego. Po 3 minutowej jedzie na rowerze na siłce pulsometr ukazuje wynik 140-145 bpm, a mi band 2 ukazuje wyniki z dupy, raz 120, a po 5 sekundach 70. Jednorazowe sprawdzenie w spoczynku to może coś tam pokaże, ale to już bardziej dokładnie można sobie samemu zmierzyć z metronomem na telefonie...
@Suplement_Diety: poczekaj na mi banda 4, może coś w nim poprawią. Ma być niby w ciągu miesiąca ale to nie potwierdzone info. Trójka to bardziej taki bajer, ja go głównie używam do odbierania powiadomień z telefonu. Pulsometr, analiza snu itp. to zabawki nie mające zbytniego pokrycia z rzeczywistością.
@lifefitness: no dobrze, a jeśli porównać np. takiego mi banda 3 z mi bandem 2 to jak wygląda żywotność baterii itd? Nie zależy mi specjalnie na powiadomieniach i pogodzie. Dodatkowo dwójka jest mniejsza z tego co widziałem i to też jest aspekt na plus