Wpis z mikrobloga

@JakovKarnic: tak #!$%@? wytrzymalosc fizyczna to jest cos nieosiagalnego dla polskiego pilkarza. Jebnij sie w ten leb. gdyby serio traktowali swoj zawod albo mieli ambicje to nie mieliby zadnego problemu z koondycja podczas meczu. Pisalem ze da sie z mala kadra #!$%@? wiecej meczy niz graja w polsce i na to nie narzekaja
tak #!$%@? wytrzymalosc fizyczna to jest cos nieosiagalnego dla polskiego pilkarza.


@lubie-solnik: żeby grać przez 90 minut dwa razy w tygodniu? Tak. Gdyby tak nie było, to kluby nie rotowałyby składem, bo po co. Takie lepsze kluby mają szersze kadry i jakiś juniorów. W Polsce jak w Polsce.

gdyby serio traktowali swoj zawod albo mieli ambicje to nie mieliby zadnego problemu z koondycja podczas meczu


@lubie-solnik: janusz spokojnie xD to
@JakovKarnic: nie wiem ja tam #!$%@? czytac polskie fora o klubach. A ja nie mowie o graniu gowna w eklapie tylko #!$%@? o kondycje. Nie wiem czy #!$%@? umiesz czytac czy nie. Kondycja to taki element ze nawet zawodnik z eklapy moze byc na tym samym poziomie co najlepsi pilkarze swiata. Nie mowie o kopaniu w pilke bo tego elementu nie da sie przeskoczyc. Kondycje moze miec kazdy tylko trzeba regularnie
polskie fora o klubach.


@lubie-solnik: pod tymi artykułami najczęściej jest coś takiego jak źródło.

Nie wiem czy #!$%@? umiesz czytac czy nie.


@lubie-solnik: póki co to jeden z nas klepie kocopoły, które nie mają nic wspólnego z prawdą. No i to nie jestem ja.

Kondycja to taki element ze nawet zawodnik z eklapy moze byc na tym samym poziomie co najlepsi pilkarze swiata.


@lubie-solnik: xD

Kondycje moze miec kazdy
maja po 50 a w polskiej lidze po 30-35


@lubie-solnik: może dlatego, że grają w LM? Polski piłkarz nawet jak byłby w stanie (a są tacy, którzy są w stanie grać te ponad 40 spotkań w roku), to nie jest w stanie osiągnąć takiej liczby. Tylko rozumiesz różnicę między są tacy, a wszyscy. Nie każdy piłkarz #!$%@? po 50 spotkań. Gdyby tak było, to nie byliby potrzebni rezerwowi i jakakolwiek rotacja.