Wpis z mikrobloga

@diogene: wyobraź sobie jak ten chronograf hula po włączeniu. Wygląda na pewno kozacko. Każda wskazówka osobno. Jak w wodomierzu (tylko więcej wskazówek) ;)

Ten który wstawiłem można mieć za około 600$
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AllieCaulfield: okropny :) dzieki za zawolanie :)

Jak juz tu jestem, to dodam cos od siebie. O MB&F juz pisalismy z @diogene kilka dni temu, to moze teraz Haldimann H9? Platynowa koperta, tourbillon i... czarny szafir, dzieki czemu nic nie widac. Po przylozeniu do ucha slychac cykanie niby, ale poki go nie otworzysz, to mozesz tylko zgadywac czy siedzi tam werk od Seagulla czy in-housowy tourbillon :)
m_bielawski - @AllieCaulfield: okropny :) dzieki za zawolanie :)

Jak juz tu jestem, ...

źródło: comment_BIu8PodpPDITBeH7ep45IL61pEi80cxE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AllieCaulfield: Dawno temu uciekł mi na allegro sprawny UC-2000 z klawiaturą za niecałe 300 zł, boli do dziś...
@TheAwaken: UC-2000 był programowany w BASICu. Znajdź mi dzisiaj smartwatch, na którym można programować.
@paramyksowiroza: Mam tego Timeksa, świetny jest. Szkoda tylko że apki trzeba pisać w assemblerze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
UC-2000 był programowany w BASICu. Znajdź mi dzisiaj smartwatch, na którym można programować.

@Broximon pebble obsługuje C i JavaScript, ma (miał) też fajne SDK i ide online
  • Odpowiedz
@dudi_: Ale na tym SEIKO pisało się z tej klawiaturki, bez komputera. W tym względzie był niezwykły. Chyba że są jakieś apki z interpreterem BASICa na smartwatche to przepraszam.
  • Odpowiedz