Wpis z mikrobloga

Muszę wstać i rozchodzić tą żenadę bo nie mogę po prostu :) Po kilku latach w zwiazku i mieszkania ze soba, myslę a hj zaloze Tindera, zobacze co to. Nie jestem klaudiuszem, ale tez nie przegryw, 200 cm, 15k itp. Ryj tez ok, ale bez ostrej szczeny jak chadeusz. Przesuwam w prawo i co sie okazalo. Wiekszosc to nudne jak flaki z olejem pindy, ale wszystkie do tej pory leniwe ksieżniczki czekajace na księcia. W większości nie mają nawet jednego słowa w opisie, nie mowiąc już o czymś interesujacym czy skłaniającym do rozmowy. Jedynie co mają do pokazania to swoj ryj. Ponadto, o ile maja coś napisane, to zazwyczaj "pierwsza nie pisze" "napisz coś wiecej niz hej" "musisz zasłużyc na instagrama" oraz hit u jednej 22 z tatuażami "jeśli spełnisz moje warunki, to zgodze sie na ONS" xD Co za rak!

Po kilku dniach moge wyróżnic kilka typów które są tak samo h*ja warte:

- młoda zadbana 20 kilku latka - tapeta na pysku, kvrewskie spojrzenie, zdjęcia w restauracji lub w bikini, czasem pozy w lustrze, wypnie dupe lub cyce - widac ze szuka sponsora lub chadeusza na bolcowanie
- gruba świnia - często tylko zdjęcia twarzy, pisze często że z nią to tylko "heheszki" - takim wale od razu ile ważysz, a pózniej usuwam pare z żalu bo po co w sumie bardziej życie jej pogarszac.
- szara myszka dla anonka - niby słodka dziewczynka, naturalna twarz. Typowa wzorowa córeczka bogatego tatusia z której wychodzi diabeł po kilku piwach. Tak samo jak typ pierwszy, siedzi w swojej wieży i czeka na księcia ktoremu połknie w samochodzie za lasem.
- imprezowiczka - papieros w ryju, kadr z imprezy, koleżaneczki, czasem tapeta na pysku jak typ pierwszy, to samo co typ jeden, ale mniej luksusowy. Przyjdzie książe beta orbiter który jej będzie płacił za mete i piwko.

To chyba główne. Czasem widzę jakąś buntowniczkę z czarnymi włosami czy madke, ale bez wymagań z dvpy, raczej od razu pokazują dzieci, kawa na ławe.

Co to jest za #!$%@? ten Tinder? Zamiast apka do r***ania (dla gigachada na pewno) to sie zrobil jakis portal randkowy dla odrzutów - przeniosły się z fotki, sympatii i innego syfu ;)

Dziewczyny zrobiły sobie darmowe dojście do chada, bez ruszania nawet palcem. Mogę założyc się, że sporo ma chłopaków którzy nic nawet nie wiedzą. Normalni, ogarnięci ludzie nie maja szans. Tylko czy chad poluje na Tinderze jeśli nie musi bo wali po dyskotekach szlaufy?

Stopień zadufania tych "kobiet" i podejście woła o pomstę do nieba. Jakie to będą partnerki do życia lub opieki nad dzieckiem? One żyją tak bardzo w wirtualnym świecie zbudowanym wokól swojej urody i wyższości (z jakiego powodu? że mają ci*e i usta botoksowe do ssania?), że nie ma nawet rozmowy o pogodzie z taką (zakładamy ciągle, że nie jesteśmy chadeuszem). Przecież seks juz dawno przestał być kartą przetargową.

Chłopaki, walcie lepiej konika, miejcie pasję a normalna dziewczyna znajdzie się sama, bo to szkoda czasu i nie ma co się poniżać dla jakichś tępych szmat, samozwańczych gwiazdeczek.

#pasta #heheszki #p0lka #gownowpis #chadeusz
  • 3