Wpis z mikrobloga

Chce byc bardziej odarniety.
Pracuje juz od kilku lat w korpo, glownie jako pracownik magazynu. Wczoraj postanowilem zostac lekarzem.
Jak zaczac?
Kupilem slownik do laciny, jaki jest kolejny krok?
Ile czasu trwa zostanie lekarzem?
#holandia
  • 40
  • Odpowiedz
@geuze: Empik też tylko do Polski wysyła... po*alo ich w tej Polsce, chyba jest nielegalne odmawianie wysyłki na terenie uni gdy prowadzi się sklep.

Jedynie medbook.com.pl wysyła do Holandii ale nie obsługuje holenderskich banków :D

można to gdzieś przez Paypal kupić albo po holendersku/angielsku?

nie udało mi się go naleźć na bruna.nl

0 producten gevonden voor bochenek
j.....p - @geuze: Empik też tylko do Polski wysyła... po*alo ich w tej Polsce, chyba ...

źródło: comment_EB32c2qbIdN3Z3gX768Fpcz3YcaQf21y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dyniel: ten polski ma 3300 stron te holenderskie nawet nie zbliżają się, a wydaje mi się że treść zapisana w obu językach ma podobną długość, większość książek tam jest dla asystentów z MBO a to mnie nie interesuje, nie wiem która jest dla lekarzy, chcę być kardiologiem i leczyć ludzi
  • Odpowiedz
@dyniel: który wybrać? i od kiedy $800 to za darmo? proszę polecić któryś nie jestem wstanie wszystkich zrobić, lubię książki bo widać na którym etapie jestem i ile mi jeszcze zostało a potem całość trzy razy przeczytać i już mam jakieś pojęcie a w internecie mogę skrolować w dół bez końca i nie czuję się lepszym człowiekiem

Jak przerobie ten kurs to potem szukam praktyk? w Maastricht jest ogromny szpital pewnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaktrwogatonawykop: ale mylisz dwa pojęcia xD
Ty chcesz być, lekarzem, kardiologiem, a holenderski lekarz domowy to tak nie do końca lekarz. Ma dwa zadania: przepisywać paracetamol i robić wszystko, żebyś nie poszedł do specjalisty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz