Wpis z mikrobloga

@leftfinger: ja tam zadnego znawcy f1 z siebie robil nie bede, ale to jego #!$%@? juz zaczyna #!$%@?. Ja nawet nie chce sobie wyobrazac, jak wygladalby ten jego 'szybki strzal', gdyby Robert (nie daj Boze) stracil fotel kierowcy.
@Delo: ja też specem nie jestem, ale mnie przeraża ten gośc swoim psychofaństwem. Właściwie cała jego kariera opiera sie na #!$%@? o Kubicy, czy wróci, a jak juz wrócił to teraz nie umie jasno postawić sprawy tylko snuje jakies domysły, produkuje sie na materiałach z których nic nie wynika, a sprawa jest prosta Williams jest #!$%@?, Robert nie ogarnia na tyle ile każdy by sie spodziewał i niestety szybko z F1
@leftfinger: ten gosc jest psychofanem, ale patrzac po innych polskich dziennikarzach to tez widac, ze unikaja trudnych tematow. Boja sie, ze jak powiedza cos bardziej krytycznego, to Robert da im bana? Studia w eleven po wyscigu nie ma co juz ogladac, tam sa sami czlonkowie sekty.

Robert to nasza legenda, chlop zasluguje na szacunek i #!$%@? mnie, ze banda klakierow wszystko obrzydza swoim #!$%@?.