Wpis z mikrobloga

Mireczki powiem tylko tyle, że strims.tv to jedno wielkie g****. Przycinki, freezy zdarzają się co chwilę do tego stopnia, że nie da się nic oglądać bez nerwów. Dodatkowo w porównaniu do np. PlusX, ładowanie większości kanałów trwa "wieczność". Nie popełnijcie błędu i nie kupujcie tego - dla mnie 23 zł wyrzucone w błoto po 3 dniach użytkowania. Wracam z powrotem na PlusX.
Wołam @slash83 @mDvMatti którzy chcieli wiedzieć jak działa strims.tv
#iptv
  • 14
@Crusio: Zgadzam się, kupiłem i mam te same odczucia co Ty - kasa wyrzucona w błoto. Przełączanie kanału to kilka sekund, tnie o każdej porze na każdym kanale. Wróciłem do PlusX :)
@Crusio używam podstawowych ustawien nic nie zmienialem. Dodatkowo wykupilem na testy jeszcze ten pakiet vip z kanalami zagranicznymi i twm tez wszystko hula no i jeszcze lepsza jakosc kanalów 50fps itd. Tutaj jeszcze komus pokazywalem jak wyglada to na smarcie samsunga. (Tutaj mam po wifi) Wydaje mi sie ze przelacza mi sie szybciej niz jak mialem kiedys telewizje na karte od nki ;x

Btw. Jest opcja w siptv zmniejszenia buffora niby to
johnmorra - @Crusio używam podstawowych ustawien nic nie zmienialem. Dodatkowo wykupi...
@johnmorra: Dasz screena z ustawień? U Ciebie faktycznie to śmiga ale z tego co kojarzę to Ty za granicą urzędujesz i być może to ma znaczenie. Ja w Polsce na kablówce 150 Mbit/s, całość podłączona kablem bezpośrednio z routera.