Wpis z mikrobloga

@pigaskie: powerslide imperial one
@emcter: no wlasnie tak podejrzewam, ale nie jestem do końca pewny, liner jest na tyle ciasny, że "ściąga" mi palce, ale na ugiętych kolanach odległość od palcow do skorupy będzie z 5mm
dlaczego? Imperiale mają dobrą opinie


Nie mają dobrej opinii.

O fr1 myślałem, ale są strasznie masywne, w moim rozmiarze będą wyglądać jak trepy dla krasnoluda


Weź FR1 47 EU i powinno być dobrze. A co do masywności to wrzuć na wagę i będzie podobnie, a przy twoim rozmiarze będą niesamowicie zwrotne. Wiem bo mam takie.

btw. Sprawdź ZOOMy
@vince87:
@4x80: ok, chociaż chodziło mi o frx, fr1 jednak trochę za drogie, bardziej mówiłem o masywności wizualnie, wyglądają na strasznie wielkie, przejdę się w poniedziałek do bladeville
ok, chociaż chodziło mi o frx, fr1 jednak trochę za drogie


No w sumie to nie wiem ile kosztują te FR1 ale wszystkie mają te same skorupy.
Powerslide dopiero od trinity zaczęło robić normalną rozmiarówkę i to też nie od samego początku bo Tundra pierwsze modele też były małe.

Ja mam FR1 46EU i stopę 287mm i jest obecnie elegancko ale miałem też 47EU i było sporo miejsca więc powinny dla ciebie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@vince87: tak jak pisze @4x80 imperiale mają dobrą opinię ale wśród maszyn warsztatowych- lepszych imadeł nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nie patrz nie masywność, patrz na wygodę... Jak jak pierwszy raz zobaczyłem nexty to też nie przypadły mi do gustu, do czasu... Minal rok od premiery (albo i więcej) a u mnie wczoraj zawital ten model ()