Wpis z mikrobloga

jak ktoś naprawdę nie ogarnia to według waszych wielbionych sondaży i tak są poza sejmem jako koalicja, zwłaszcza że zapowiada się że w tym roku pójdzie więcej ludzi
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: no i może będą mieć bo obecnie maja duże poparcie młodych, oczywiście obecnie poglądy młodego pokolenia są gówno wartę bo ludzi 18-25 jest mniej niż 45-55 co przekłada się na głosy ale mam nadziej ze dużo młodych pójdzie na wybory i w końcu może coś odrobinę się zmieni i odejdziemy od socjalizmu i głupich zachodnich new age'owych ideologi i zajmiemy się problemami zwykłych ludzi
  • Odpowiedz
998,500 głosów przewiduję, dałem do podziału ok 250tys [zakładając niewielkie wzrosty poparcia, zostanie im 100tys między jakubiaka itd.] 730000 + 150000 + 13500 + 5000 + 100000
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: to super bo dzięki temu rozbucha sie jeszcze bardziej socjalizm i kreowanie problemów a przy ujemnym przyroście naturalnym i nadciągającym kryzysie może się to skończyć wielkim X D. Nie wiem z czego się tu cieszyć no chyba że chcesz stać w kilometrowych korkach po benzynę po 10 zł za litr bo w mieście bez prądu jeden CPN będzie miał generator albo umierał w krzakach przed zamkniętym szpitalem. W sumie
  • Odpowiedz
@camaro98: to nieprawda, nikt tego nie wie na chwilę obecną, jeśli gospodarka udźwignęła pierwsze 4 lata pisu to udźwignie kolejne 4 ale stawiam że w ciągu 2,5 roku będzie się żyło gorzej i ludzie się wkur...ią JESZCZE bardziej
  • Odpowiedz
no ale skupmy się na temacie, oni mają 30% szans na przekroczenie 1mln głosów ale nie na przekroczenie 8% jak tak patrzę na nastroje i na potencjalną ilość głosów, to to są prognozy, ale myślę że z grubsza trafne bo w polsce nikt nie jest jeszcze na tyle jeb...ięty by popierać tak skrajne i różne środowiska, ja im dodałem głosy, ale pewnie ludzie im odpłyną z powodu niechęci do kandydatów
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: uwierz mi nie udźwignie obecnie jest dobra sytuacja a idzie kryzys, plus ci odpalą kolejne programy żeby przekupić czarę masy. Czy ja wiem czy ludzie czują niechęć do kandydatów, prawda jest taka że w polsce nie ma normalnej partii wszytko jest skrajne
  • Odpowiedz
@camaro98: mi się wydaje że coś tam udźwignie bo zobacz ile pis nas zadłużył, oni muszą mieć jakieś koło ratunkowe by utrzymać się u władzy ale kosztem jakości życia i inflacją

co do wyników to daje im mocne 930tys bo jednak zbyt optymistycznie do tego podszedłem xd
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: nie dziwię się, że pisowski propagandysta nie wie o tym, że w wyborach do parlamentu europejskiego obowiązuje tylko 5% próg wyborczy, który z łatwością Konfederacja przeskoczy, a ty przez to będziesz musiał sobie znaleźć nową robotę.
  • Odpowiedz