Wpis z mikrobloga

  • 16
Dziś zabrakło mi w sklepie prawie 4zł by zapłacić za całe zakupy więc poprosiłam przy kasie o odłożenie wartej właśnie tyle szynki. Wracając do domu dogonił mnie pan stojący za mną w kolejce i słuchający ciężkiej muzyki z moja zostawioną szynką.
Mój dzień stał się lepszy. Nie wiem czy Mirkuje i już mu dziękowałam, ale dziękuję raz jeszcze. To było bardzo miłe.
#lodz #lidl #dobryczlowiek
  • 9
@j4pko nie pracowałam ponad dwa tygodnie bo byłam za granicą u mamy. Więc ja nie mam zbytnio wypłaty w tym miesiącu, jestem na swoich oszczędnościach i utrzymaniu niebieskiego, ale i tak pewnie odbiorę pieniądze pewnie w przyszłym tygodniu
@WuDwaKa zazwyczaj odbieramy wszyscy gotówka jak przychodzimy na kolejne zmiany i podpisujemy odebranie. mi to na rękę bo za mieszkanie też płacę w gotowce
@kt13: Kiedyś byłem na zakupach w niemieckim Aldi i zabrakło mi kilkanaście centów. Poprosiłem więc kasjerkę, żeby mi odliczyła salami. I to nawet 2 razy. Olała mnie i wyjęła te wszystkie odłożone "napiwki" w postaci 1-5 centów i dorzuciła mi brakującą resztę. Uroniłem łzę, podziękowałem i zszokowany wróciłem do domu.