Wpis z mikrobloga

Paweł jest gorszy niż Justyna. A ona, oprócz tego co zobaczylismy, żyje na co dzień w swoim wirtualnym świecie i nie zdaje sobie sprawy kim nigdy nie będzie...jest niesamowicie zagubioną i niepewna siebie, maska wege-misjonarki która wyznacza nowe trendy pozwala jej jakoś funkcjonować. Paweł nie dość że jest psycholem to jeszcze ciągnie ja w dół. A jej wyjście z naruszeniem regulaminu to kolejna dziwna sprawa. Wyszli bo się zorientowali (ciekawe jak) że każdy dzień dłużej działa na ich niekorzyść. A ich jutuby na tym stracą a reklamodawcy się odwrócą. Strasznie puści i zadufani w sobie ludzie. Poza tym - idiotycznym pomysłem było wpuszczenie tam jego. Raz że z powodu bycia para to niedobry pomysł, bo są te kamery i było w ich zachowaniach trochę sztuczności. Dwa że jedyna para w grupie zamkniętych ludzi polaryzuje grupę. O ile wcześniej wege miała jakaś swoją grupkę wewnątrz, tak później rozsypała się kompletnie ta grupa a ona wraz z nią....Paweł tylko to przyspieszył bo weganka nie mogła udawać tego że nie jest mu totalnie podporządkowana bo to istota ich relacji
#bigbrother
  • 6
  • Odpowiedz
@Zygmunt_Zwierzchowski: mam wrażenie, że Paweł został wpuszczony do tego programu głównie po to aby uciszyć go kontraktem. Wcześniej dość śmiało komentował sprawy w domu WB, był to jakiś tam problem dla TVN bo nie mieli na niego nic. Wiec wpuszczając go do BB z podpisanymi papierkami pozbyli się problemu a i przy okazji jakieś tam dramy wyszły wiec sytuacja idealna ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zygmunt_Zwierzchowski niby tak, ale jak było naprawdę wiedzą tylko osoby które śledzily streema. Niestety 70%ludzi ogląda wyłącznie odcinki o 20 a tam wege parą wcale nie była pokazana w złym świetle wręcz przeciwnie, oni byli poszkodowani. Niestety ale myślę że ten program im pomoże zdobyć popularność nieświadomych ludzi.
  • Odpowiedz