Wpis z mikrobloga

Mirki, czy możecie podpowiedzieć ile płacicie/zarabiacie w podwójnej obsadzie na firance? Szykuje mi się stała robota, wyjazdy z bazy, kółka, trasa 6-7 dni, do 5000km tygodniowo w podwójce, 24h/45h w domu i wyjazd i chciałbym się dowiedzieć jakie są rynkowe stawki za podobny tryb pracy. Woj. mazowieckie
#bekaztransa
  • 11
@Maciek5000: @Ezdrive: zejdźcie na ziemie xDD nikt tyle nie da, bo auto nie zarobi odpowiednio więcej niż przy jednym kierowcy. Podwójna nie ma za bardzo sensu ekonomicznego, dlatego jest tak rzadko spotykana. Gdyby patrzeć na realnie przejeżdżane za kierownicą godziny, to taki kierowca dostawałby jeszcze mniej niż w pojedynkę, ale że nikt by w życiu na to nie poszedł, to bardzo mało się tych podwójnych obsad widzi. Szczerze mówiąc, to
@mar00: kolego szczerze odradzam podwójną. Na dłuższą mete rozwalisz sobie cykl snu no i zdrowie. Miałem okazje jezdzić tym o to systemem 6 mc. Zmiennik mnie wkońcu tak podku.... że zostawiłem go na pompie i tak moja przygoda zakończyła się jazdą we dwóch ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mar00: w pojedynczej obsadzie 320zł/dzien (podstawa + dieta,delegacja+premia+ryczałt) - to jest minimum
do tego dodatki za weekend,nocne i nadgodziny zgodnie z ustawą o czasie pracy kierowcy
żadne kombinacje typu kilometr czy stała
w podwójnej to straszna męka także dopowiedz sobie sam