Wpis z mikrobloga

@ccc111: po 2. jak się nie zgadzasz z kosztami, robisz reklamację w aplikacji i dostajesz "kredyt" na następne przejazdy.

z czym w ogóle polemizujesz?
Że uber to usługa idealna? nikt tak nie twierdzi

Ja twierdzę tylko, że jest dużo bezpieczniejsza finansowo niż taxi. I po prostu tańsza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@g455: to zależy na kogo się trafi, bo czasem nawet Ukrainiec wie żeby pojechać inaczej niż mówi GPS, jak się trafi Polak to już w ogóle dobrze jedzie
  • Odpowiedz
  • 0
@Rebeliant teraz nie, bo Uber inaczej rozlicza trasy. Teraz jak chcesz zmienić trasę to musisz dodać punkt pośredni czy przystanek na trasie tak żeby trasa przebiegała przez to miejsce.
  • Odpowiedz
#!$%@?, że teraz jest google maps i algorytm wie lepiej od kogoś kto robi 200 km dziennie po mieście jest bzdurne, tak może napisać tylko ktoś, kto nie jeździ zbyt dużo.


@g455: Taxi = HIV, ale z tym ci przyznam rację. Prawko mam od ponad 6 lat, za kółkiem pracuję od mniej więcej trzech, jeździłem i po kraju, i po mieście, i po regionie, ale wspólny mianownik tych wszystkich przejechanych kilometrów
  • Odpowiedz
@JogurtMorelowy:
Moja ostatnia przygoda z taxi:

Wyszedłem z jednego budynku, gdzie akurat tuż pod nim jest postój taxi, wchodzę do pierwszej taksówki pytam czy mogę płacić karta - „oczywiście”. No to jedziemy. Taksówkarz cała drogę #!$%@? mi cos o polityce w czasie kiedy ja pracuje na laptopie bo mam za chwile mega ważne spotkanie, kulturalnie powiedziałem, ze bardzo przepraszam, ale musze zrobić ważna rzecz to coś tam burknął xD no #!$%@?
  • Odpowiedz