Wpis z mikrobloga

Ale się zawiodłem na Super Hot VR na PSVR. Tak świetna gra, tak zepsuta przez tragicznie mały zasięg trackingu kamery.

Co chwila ręce gdzieś odpływają, nie mogę dosięgnąć przedmiotu, obraz zaczyna skakać, uniki nie dzialają bo wychodzę poza kamerę. Masakra. Myślałem że pogram w to sporo, może nawet wbije platynę, bo demo było świetne, ale gra jest tak frustrująca, że nie dam rady. Po półtorej godziny mam dosyć. Śmiałbym rzec, że 80% przegranych jest przez tracking.

Próbowałem ustawiać kamerę dosyć wysoko (na tyle na ile pozwalał króciutki kabel) ale niewiele pomogło. Szkoda. Na Oculus Queście, który będzie miał tracking "of wewnątrz" pewnie będzie śmigać świetnie.

Też mieliście takie problemy? Ja jeszcze poszukam rozwiązania i pokombinuje z ustawieniami kamery.


#psvr #superhot #ps4
Pobierz b.....i - Ale się zawiodłem na Super Hot VR na PSVR. Tak świetna gra, tak zepsuta prz...
źródło: comment_xkzXWC5rNbULLCP2jebTZtqvwNjF1Ltu.jpg
  • 12
@wiewior_s wysokość jak ty, odległość miałem ze 160cm, pewnie za blisko. Potem próbowałem wysokość z 2m skierowana nieco w dół i odległości różne, miedzy 2-3m, ale też była lipa. Spróbuję twoje ustawienia jutro.
@borsuczki_robio_sztuczki: ponów kalibrację, nie moze byc zadnych innych swiatel w pokoju np jak by ci jakas dioda od monitora czy komputera swiecila to tez moze zaklocac.
Kalibruj move i headset przy dobrym oswietleniu.
graj minimum 2 metry od kamery, i kamerę miej ustawioną trochę wyżej niż głowa :P
I będzie wszystko git