Wpis z mikrobloga

wiecie że w królowych życia dali dwóch gejów? ale takich mega przegiętych? jprdl...W KRÓLOWYCH... do tego tam jest jakaś dziwna baba ze spuchniętymi ustami, jakaś dagmara co była w kiciu, z synem CONANEM i dziwnymi znajomymi gdzie jeden drze jape non stop a druga nic nie kuma, do tego jakaś inna babka tam jest która się rządzi non stop....

ja pierd...co ta polska telewizja

#telewizja #krolowezycia #ttv
#lgbt #tvn #jprdl #bekazpodludzi #niewiemjaktootagowac
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ci geje non stop robią dramy jak jakieś baby
ta ze spuchniętymi ustami gada po niemiecku i się non stop awanturuje
ta dagmara ma jakąś psychozę i jest pier...ta
jej syn też jest jakiś dziwny, nieogarnia co się dzieje dookoła
jej znajomy jacek non stop robi coś durnego i drze jape tak jak ona, kłócą się non stop bo on jest idiotą
ta jej znajoma EDZIA ma jakiś wiejski sposób mówienia i też jest jakaś lekko opóźniona...
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: miałem zaszczyt to widzieć przez chwilę, raz czy dwa.

"We wrześniu 2011 spółka Stavka i Grupa TVN zawarły porozumienie o ścisłej współpracy na polu technologicznym, reklamowym i programowym. Pierwotnie kanał miał nadawać pod nazwą U-TV, lecz nadawca przed uruchomieniem wystąpił o zmianę zapisu w otrzymanej koncesji. "

TTV to lewacka tuba TVN, tak samo jak w paradokumentach na TVN, tak tu propagują związki homo, seks wśród dzieci, różne odchylenia
  • Odpowiedz
@nietenteges: tak jak damy i wieśniaczki, dżentelmeni i wieśniacy

@ravau: dziecko, dorośnij bo to nie jest propaganda tylko ich bajeczka, tak jak big brother pod wodzą potężnego psychologa dziecięcego ohme

-nie ma dowodów na to że homo rodzice są gorsi od hetero, patola jest taka sama w takim samym stopniu
-związek dorosłych ludzi to prawo uniwersalne
-nie ma odchyleń trans bo transem się rodzisz bo ci się podczas
  • Odpowiedz
@jacieniemog28: ja tu mówię o własnym życiu, a nie książkach. Nie wiesz do czego biję, a z góry oskarżasz o homofobię czy jak to się tam nazywa. Za nerwowo reagujesz. Nie, nie ośmieszam się, po prostu chyba nie poznałaś nigdy prawdziwego transa.
  • Odpowiedz
POTĘŻNY wykopek


@jacieniemog28: że jak?!
Czemu tak jadem plujesz? Już ci mówiłem, że nie wiesz o co chodzi. Podchodzę do ciebie kulturalnie, a ty jedziesz jak po zbożu. Bardzo nieciekawy obraz tęczowej osoby reprezentujesz w takim razie.
  • Odpowiedz