Wpis z mikrobloga

Oto drogie dzieci czemu nie warto bys milym dla ludzi, ktorzy ewidentnie maja Cie w dupie.
10 kwietnia odebralem marcowa wyplate. Pomniejszona o okolo 1000zl.
Wpadla nowa ksiegowa ktora chyba nie chciala tego ogarnac. Albo nie potrafila ;)
Mniejsza - przez miesiac grzecznie tlumaczylem ze tu jest blad i wystarczy prosta korekta.
Na poczatku nie wiedziala co z tym zrobic, potem twierdzila ze sie nie nalezy, jak dostala podstawe prawna - ze zrobi jak bedzie miala czas.
To byla grzeczna wesja kiedy rozwazalem zeby zostac w firmie - uznalem ze blad i nie ma co sie cisnieniowac.
Jednak dalej bylem zlewany.
Dopiero kiedy powiedzialem ze osobiscie znajde grubej #!$%@? czas, a jej 7me sniadanie wepchne jej w dupe - pieniadze na koncie ekspresem. Z czego to byly najlagodniejsze slowa ;)
#januszebiznesu #pracbaza
  • 8
  • Odpowiedz
@spidero: Szefa do ktorego nie mialem kontaktu. O dziwo nie chciala podac.
Zreszta niewazne. Jakby jej kawka pofrunela przez okno razem z innymi rzeczami przez ktore "nie miala czasu" - szybciutko by to zrobila.
  • Odpowiedz
@NexciaK: mi kiedyś babka w biurze powiedziała, że teraz ona ma masę roboty i nie wystawi mi pieprzonego papierka, który musiała tylko wydrukować i podpisać... na biurku kawka, ciasto i smartfon z odpalonym fb. #!$%@?łem się, chwyciłem tą kawę, talerzyk z ciastem i powiedziałem, że poczekam aż znajdzie czas. wypiłem szmacie kawę, ciasto zjadłem i szybko znalazła czas. :)
  • Odpowiedz