Wpis z mikrobloga

W pracy jesteśmy tylko przez 1/10 naszego życia. Dlatego życie po pracy jest 10 razy ważniejsze. I my - ci po pracy - powinniśmy żądać wyzysku ludzi pracy! Tak - również siebie! Ale to się opłaca


#korwin #wolnosc #jkm #krul #konfederacja #neuropa #4konserwy #polityka #ankieta

Czy zgadzasz się z powyższą wypowiedzią JKM?

  • Zgadzam się 37.3% (31)
  • Nie zgadzam się 39.8% (33)
  • Mam 12 lat i nigdy nie pracowałem 22.9% (19)

Oddanych głosów: 83

  • 15
@Xerkses24: @Hloow: no ja nawet nie wątpię w to, że wychodzi 1/10, jak się podzieli ilość godzin spędzonych w pracy w ciągu całego życia przez ilość godzin rpzez która żyje człowiek to pewnie tyle wyjdzie. Specjalnie przygotowałem trzecia opcję w ankiecie dla użytkowników myślących w ten sposób ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrawilnyHeniek:

A czy sam korwin kiedykolwiek pracował? Bo z tego co wiem to majątek odziedziczył po rodzinie.

To zależy jak rozumiesz pracę. Ciągle coś robi, pisze felietony, książki i jakieś wykłady. Można się spierać czy to co robi ma jakąś wartość xD, ale nie odmówiłbym mu etyki pracy. Za to pewnie nic nie wie o pracy na etacie czy byciu pracownikiem.
@yuim: Ale jeśli pytasz o moje doświadczenie to popełniasz duży błąd patrząc na słowa Krula przez pryzmat jednostki. Ktoś pokrzywdzony zawsze się znajdzie.

Kompletną odwrotnością tego, czego chce Korwin był PRL - każdy miał 'pracę', każdy dostawał kasę za 'pracę', nikt nikogo nie rozliczał.
Efekt? Brak czegokolwiek.

Na pewno sporo leniwych ścierw tęskni za tamtymi czasami, ale ja jednak wolę, jak w sklepach na półkach coś leży.