Wpis z mikrobloga

#chwalesie #pokazksiazki #ksiazki #czytajzwykopem

Kilka dobrych lat temu, za szkolniaka, zdarzało mi się czytać. Nawet dużo, nawet namiętnie, nawet coś więcej niż lektury. Ale ze szkoły wyszłam i udało mi się nieco zdziadzieć. Bolało strasznie, tylko jakoś na poczytanie zawsze ni czas to, ni miejsce.

Trzymajcie kciuki, bo właśnie staram się wrócić do dawnej pasji. Zdecydowanie za długo zbierałam się, żeby w końcu zafundować sobie "Eksperyment". Jestem dopiero gdzieś w 1/4, ale już czuję, że mogę ją polecać (niczym Dawid Myśliwiec) z całego serduszka. Napisana tak, że nawet po kilkuletniej przerwie przyjemnie się ją czyta. (ʘʘ)
Pobierz Elandiera - #chwalesie #pokazksiazki #ksiazki #czytajzwykopem

Kilka dobrych lat te...
źródło: comment_i3HuQd80f568BYRD61qrYvB2irtPlX0D.jpg
  • 2
@Elandiera: cholernie szanuje. ja przestalem czytac w 2010 jak poszedlem do pracy... dopiero w tym roku udało mi sie wrocic :) za sobą mam już cykl wiedźminski, narrenturm, Rolanda( cykl mroczna wieża) a teraz bedę zaczynał Pana Lodowego Ogrodu :) całkiem nieźle sie to prezentuje, biorąc pod uwage ze mamy początek maja.
@Elandiera: @Habemuspapam69: Dacie radę :) Ja lubiłem czytać za dzieciaka, potem w gimnazjum i liceum czytałem już tylko lektury (właściwie w liceum to nawet tego nie) i na studiach zacząłem powoli wracać do czytania dla przyjemności. Teraz jestem już dawno po studiach, czytam naprawdę sporo i jest fajnie :)