Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu 4 odcinka 8 sezonu i w ogóle w tym sezonie przeżywam swoiste deja vu.

W 2010 roku, czyli w tym samym, kiedy premierę miała Gra o Tron, czekałem z niecierpliwością na 6, finałowy sezon Zagubionych. Pierwsze 3 sezony były zajebiste - następne były spoko, ale po każdym było widać, że poziom leci w dół. Generalnie jednak człowiek, żył nadzieją, że finałowy sezon wszystko nam wynagrodzi - dostaniemy wyjaśnienia największych tajemnic serialu, wyjaśnią się losy bohaterów, itd. Okazało się, że ostatni sezon i jego finał to była jedna wielka farsa. Nic nie wyjaśnili i wrzucili #!$%@? zakończenie - ogólnie nędza. Na dodatek tak jak w Grze showrunnerami serialu również był duet nieudolnych scenarzystów, który na końcu w arogancki sposób wypiął się na widzów.

Dlatego tak bardzo boli mnie teraz do jakiego stanu została doprowadzona Gra przez dedeków. Drugi raz przeżywam tak ogromny serialowy zawód.
#got #graotron #gameofthrones #lost #zagubieni #seriale
  • 10
  • Odpowiedz
@dragonsmario: Małe sprostowanie GoT zaczął sie w 2011 roku. Co do Lost miałem podobne odczucia. Choć już po sezonie 4 wiedziałem, że będzie kicha. Dobrze, że chociaż Breaking Bad był świetny do ostatniej sekundy (scena końcowa z lecącym w tle baby blue to istne katharsis).
  • Odpowiedz
@DavyX skąd się wzięła wyspa, czym była energia uwięziona na wyspie, dlaczego tam właśnie była, czemu akurat dwójka jakich braci miała moce specjalne, czy byli ludzm, skąd się wzięli?
  • Odpowiedz
@memento_mori: czym była wyspa - wklep w internet "wyspa lostpedia"
Energia - wpisz "źródło życia lostpedia"
I bez przesady bo tak drążyć to można wszystko w każdym serialu. Dlaczego tam była? Bo w okol tego rozgrywał się cały serial xD równie dobrze można zapytać czemu w Stranger Things przejście do innego wymiaru było w drzewie. A bracia byli normalnymi ludźmi wzięli się stąd że ich statek się rozbił a czemu mieli
  • Odpowiedz