Wpis z mikrobloga

Ukraińskie Bingo 2! WczorEJ było bardzo dobrze, a dzisiEJ jest nawet jeszcze lepiej. 13 na 16 HASEŁ TRAFIONYCH I PIĘCIOKROTNE ULANE BINGO! Wyniki:
DIALEKT MIEDZIANOGÓRSKI- GRILLOWANE DOMKI są... Albo nawet do JEDZENIA bardziej niż do grillowania- Nie chciałbym podważać zdania eksperta, ale dla mnie te domki ewidentnie są drewniane, nie grillowane, a już na pewno nie nadają się do jedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dodatki: DZISIEJ; DZIENDOBRY; TUTEJ; OSIELIEDZIEC BORSZCZ I BOGRACZ

COMBO! 1:27 "pierwsza NASZA naprawa, może jeszcze DOKRĘĆ MOCNIEJ tą, tą?". Jak już to nie "nasza" tylko Przema, bo ty marcin tylko STOISZ, NAGRYWASZ, I UDZIELASZ PORAD.

CEBULACTWO 2:57 darcie ryja że widać że hot-dogi nie takie jak na Orlenie. Okej, zgoda, parówy na ukraińskich stacjach są tragiczne, ale nie da się tego zakomunikować tak, żeby ekspedientka nie pomyślała że przyjechała banda chamów z Polszy?

COMBO! 3:08 Ooo BORDŻOMI w puszkach. Ciekawe jaka w dotyku jest puszka Borjomi... MAC MAC MAC.
PS. Z sentymentu pomacał jeszcze Borjomi w szklanej butelce XD

6:06 KURNIA wchodzą w "kosmiczne" wycieraczki! Czyli najzwyklejsze na świecie. Wymienia oczywiście Przemo.

6:20 #kieleckiulaniec podnieca się że w końcu będzie coś widział. Myślę że to bardziej kwestia jego zeza niż wycieraczek w samochodzie, ale okej.

6:28 jest u UJĘCIE Z KOKPITU! Wytrzymał z tym aż pół filmu. Ujęcie jak zwykle, z dupy. Tzn z kokpitu, ale czas i miejsce, i dlaczego tak, to już z dupy XD

8:23 pierwsza w tej serii PODNIETA INNĄ FURĄ. Na początek jakiś stary rzęch. Prywatnie to czekam na Gelendę.

8:30 SYTUACJA JEST TAKA że znamy już jeden z tematów każdego kolejnego wysrywu. Deszcz, olaboga, masakra, będzie padać, ja pierdykam, błoto, deszcz kurnia mokro!

9:46 #!$%@? WSPÓŁTOWARZYSZY wujek szafa zagalopował się w poradach
#ussponton :Wrzuć te, te, walizy...
Przemo: To ja mam nosić #!$%@? wszytko?
I CIACH, cięcie XD

10:45 WUDECKA WCHODZI NA STÓŁ i darcie ryja! "HEEENIU, LAMPA CI SIĘ ŚWIECII!" Ehh, i to nagrywanie #!$%@? Przema, jeszcze żeby chłopa podpuszczać... Szkoda gadać.
#mocnyvlog
źródło: comment_2Dnf4e3wwWUKGhkTbCNyOpZo6b6u81uO.jpg
  • 6
Poprawka, dzięki czujności Mirków z tagu! Dalej jest pięciokrotne bingo, ale #kieleckiulaniec ustrzelił 14/16 haseł. Przeoczyłem CIEKAWOSTKĘ 4:17 która to ciekawostka dotyczy nowego prezydenta Ukrainy. Znam wielu Ukraińców, żaden nie zgłaszał pretensji do Przemyśla, bo i z jakiej racji, więc widocznie gubernator nie wyczuł że rozmówcy go trollowali, i przekazuje tę informację rycerzom jako prawdę objawioną.
źródło: comment_p9ANFfz7QOcKi8uJUy4DEr4MNiM244RK.jpg