Wpis z mikrobloga

Zamierzam zmienić stanowisko w pracy co wiąże się ze zmianą formy zatrudnienia - z uop na b2b. I mam pytanie odnośnie małego zusu - z tego co udało mi się przeczytać to nie mogą z niego skorzystać osoby, które otwierają działalność gospodarczą i świadczą usługi, dla poprzedniego pracodawcy u którego pracowały na uop. Obecnie w firmie jestem konsultantem/doradcą klienta, po zmianie stanowiska będzie to wsparcie przedstawicieli handlowych - de facto obowiązki podobne ale nie dla klienta, a dla pracowników wewnętrznych. Czy będę mógł skorzystać z małego zusu czy zmiana ta podlega pod to obostrzenie i wykluczy mnie z tej zniżki? #firma #dzialalnoscgospodarcza
  • 2
z tego co udało mi się przeczytać to nie mogą z niego skorzystać osoby, które otwierają działalność gospodarczą i świadczą usługi, dla poprzedniego pracodawcy u którego pracowały na uop


@polaw7: Tak jest.

Obecnie w firmie jestem konsultantem/doradcą klienta, po zmianie stanowiska będzie to wsparcie przedstawicieli handlowych - de facto obowiązki podobne ale nie dla klienta, a dla pracowników wewnętrznych. Czy będę mógł skorzystać z małego zusu czy zmiana ta podlega pod