Wpis z mikrobloga

Witam, czy jest wysoka szansa na zarażenie się wirusem HIV od lizania odbytu prostytutce? Nosze aparat ortodontyczny, więc drobne ranki w jamie ustnej mam prawie cały czas... Byłem pod wpływem alkoholu więc możecie sobie darować durne komentarze, bo pytanie jak najbardziej poważne.

#medycyna #roksa #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #pytanie
  • 106
  • Odpowiedz
@Joii: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 4
@ukaszeq: tak jak pisałem wyżej - byłem pijany, wiec wtedy wydawało się to niegłupie i tyle. Stało się i teraz mam ogromny stres :(
  • Odpowiedz
@Joii: pisalem, dupa i okolice w #!$%@? podatne na mikrourazy, od anala predzej sie zarazisz hivem niz bys #!$%@? w cipsko, przebadaj sie za iles tam tygodni, ale rozumu to nie zazdroszczę, módl się zeby ona zdrowa byla
  • Odpowiedz
@Joii: ale ze po alko nie stoi to nie jest zadna tajemnica, alkohol podraznia uklad nerwowy, a #!$%@? jest silnie unerwiony wiec wiadomo ze 99,9% chlopa po alko ma problem z erekcją
  • Odpowiedz