Wpis z mikrobloga

@MarcinDerk: Jako, że ja całym serduszkiem za Lannisterami to trzymałem sztame z Tyrkiem do momentu aż popłynal do Danki- potem Dramat.

Jaimie- jesli rzeczywiscie umrze z Cersei w 5 odc to pluje na ten serial
Cersei- mowta co chcecie ale chyba ostatnia ze starogotowych postaci które trzymaja klase
  • Odpowiedz
@NathirMajster: problem z Cersei jest teraz taki, że na tle debilizmu reszty bohaterów wygląda jakby jej zbyt dużo uchodziło na sucho. Praktycznie wszystko jej się udaje. Nawet ludność King's Landing ją kocha i udaje się pod jej opiekę... Mimo, że wcześniej jej nienawidzili, wyzywali, nazywali jej dzieci bękartami.Zapewne wielu wie, że to ona wysadziła septę. Ale co tam, wychodzi na to, że jednak jest świetną królową, którą kochają tłumy i posłuszni
  • Odpowiedz
@Gerard_z_Libii: bo Lordowie z Westeros kalkulują kto ma większe szanse na Wygraną- Cersei ze złotą Kompanią, Flotą Eurona i Armią Lannisterów czy szczatki (podobno połowa xDDDD ) Armii Daenerys (teraz juz mniej kek) i troche ludzi z Północy, gdzie ta północ tak naprawdę juz spiskuje przeciw niej. Popierają po prostu najlepsze dla nich rozwiązanie- Albo zostawią Cersei i bd mieć spokój albo poprą buntowników i byc może wygraja a potem beda
  • Odpowiedz
@Marcines: w tym tak, ale w sezonie 7 miała nieco więcej scen i po staremu ogarniała juz spisek i zdrade i co zrobic zeby wyjsc na wygranego- Tak jak stare ogarnięte postacie z GoT (Olena w poczatkowych sezonach, Wielki Tywin, Littlefinger, Varys, Tyrion)
  • Odpowiedz
@Boomkin: I tak i nie. W książkach Sansa będąć z Littlefingerem w Orlim Gnieżdzie ma sen w którym widzi Arye, która zabija olbrzyma w Winterfell. Baelish stworzył swoją własną pieczęć rodową, ale jego ojciec miał olbrzyma w swojej, więc najprawdopodobniej niestety taki los go czeka.
  • Odpowiedz
@Boomkin: Z jednej strony bardzo mi go brakuje, uwielbiałem sceny z tym aktorem. Aleeee.... patrząc na to jak #!$%@? totalnie innych bohaterów to może lepiej że nie żyję. Przynajmniej go zapamiętam bardzo dobrze.
  • Odpowiedz