Wpis z mikrobloga

Dobra ziomeczki z prawej strony. Zaprosiłem na wesele koleżankę z bardzo lewej strony która na mnie leci i jak to na osobę lgbtqwerty ma nierówno pod sufitem i tam już oczywiście brudne papiery za posiadanie dragow XD dodam, ze stara się o polskie obywatelstwo, a wesele kuzyna przyszłego prokuratora z rodzina oczywiście w sadownictwie. Jak wspomnę jej przed weselem, ze tylko żartowałem z tym zaproszeniem na bank wykręci drame i straci szanse na obywatelstwo i żegnaj Polsko xD bedr wolał po weselu Xd #bekazlewactwa #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #neuropa #heheszki
  • 10
@Medyc: dodam, ze rodzice pana młodego mocno w sadownictwie, a wujas tez mocno po prawej stronie i lubi heheszki. Nawet przegląda mirko ale konta nie ma xD
@Ksiaze_stulejko10cm: w skrócie. Zaprosiłem koleżankę z lewej strony na wesele. Miała problemy z prawem. Ja ja wystawie wiec z automatu zrobi jakaś drame. Ojciec pana mlodego głęboko w sadownictwie z prawej strony i lubi heheszki. Koleżanka się stara się o polskie obywatelstwo ale ten incydent odbierze jej szanse na to XD Zrozumiał? XD