Wpis z mikrobloga

@FS_szkolna17: w sumie ty tez idź zaszyj sie w piwnicy razem z kolegami i tam odł#!$%@? sobie nagrań naćpanego mojra przegryzając witaminkami od rafałka. Dawno w internecie nie zrobiło mi się tak niedobrze, czytając poprsotu o czyjejś działalności i bronieniu jej
@matador74: itam itam sej sony Taigej akat ogunie śmiać mi się chce tego typu że używasz wizerunku w avatarze człowieka którego nie powinieneś mieć i do tego szkalujesz i pomawiasz innych z niego. Znalazłem kontakt to Archera ze zdjęcia który został powiadomiony mailowo o twoich działaniach (obecnie jestem na etapie robienia screenów aby wysłać mu kolejną porcję ) Maila również wysyłam do MON w celu weryfikacji twoich działań z wizerunkiem Archera.
@William2290: już wysłałem sprawa jest poważna gdyż służby Polskie jak i krajów sojuszniczych są wręcz uczulone na takie zdarzenia , ponieważ są to osoby bezpośrednio zagrożone na różne ataki. A taki Matador74 zrobił sobie z Polskiego najemnika w Syrii hejkera na wielką skale :) ale jajca :) I pewnie jest on jedyną osobą która w tak obrzydliwy sposób wykorzystuje do tego jego wizerunek :)