Wpis z mikrobloga

Gdzie są teraz prowolnościowi Korwiniści kiedy trzeba interweniować? Katolicki totalitaryzm to wciąż totalitaryzm. I nie chodzi tu nawet o Kościół, stawianie na nogi służb policji by wchodzili o 6 rano do mieszkania osoby, która zrobiła sobie jakiś prześmiewczy obrazek to brutalny g---t na wolności człowieka, jego nieskrępowanego prawa do wyrażania siebie i swoich poglądów. Minister kwituje to słowami "bajania o wolności", pięknych doczekaliśmy się czasów.

Albo chcecie równej wolności dla wszystkich albo wcale jej nie chcecie. Nie ma nic pomiędzy, jak chcecie wolności tylko dla ludzi o odpowiednich, waszych poglądach niczym nie różnicie się od czerwonych.

#korwin #neuropa #bekazprawakow #konfederacja #lgbt #polityka
EvilToy - Gdzie są teraz prowolnościowi Korwiniści kiedy trzeba interweniować? Katoli...

źródło: comment_gEn6vNgxmuUNKk3wucNqG5tHKonpxMHu.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego akurat dorysowanie kutasa obraża, a dopisywanie ideologii lgbt do Matki Boskiej nie obraża?


@TwojStaryToKorniszon: może dlatego że ideologia lgbt jest zgodna z naukami jej syna, że wszystkich trzeba tolerować i miłować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Jezus nie pomija nikogo - daje tylko wybor - albo jestes po stronie szatana albo po stronie Boga. Dlatego potepia sie grzech postawy i czyny a nie ludzi. Kazdy dostanie to co wybierze.

Jeszcze raz musisz albo i dziesiec przeczytac Pismo Swiete bo absolutnie NIC nie dotarlo do istoty szarej w mozgu.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: wg tego obrazka Jezus mowil milujcie grzech i wg ciebie jest to prawda?

Jezus mowil ze umiera za grzechy jego wyznawcow i nasladowcow a nie sodomitow i slug szatana ktorzy nie tylko nie wstydza sie grzechu ale go promuja. Jezus mowil ze trzeba zasluzyc by przyznal sie on do danego czlowieka podczas sadu ostatecznego - a obowiazkiem kazdego chrzescijanina jest chronic dzieci przed zgorszeniem oraz bluznierstwami jakich ty i
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: mogę spodziewać się policji o 6:00 za obraze uczuc religijnych polegająca na dosłownym przytaczaniu jej treści xD ?
Rozumiem też że jesteś prawiczkiem i czekasz na tą jedyną do ślubu, inaczej wszystko co mówisz jest grubą hipokryzją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0: aha i mam juz te jedyna. Poza tym nie bede sie publicznie spowiadal bo kazdy nawet najmniejszy grzech to powod do wstydu. Jak widze dla ciebie to cnota swietosc i powod do dumy wyznawco sodomii bluzniertw zgorszenia i zabijania nienarodzonych?
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: poczekajmy co powie głową twojego kościola na ten temat i wtedy liczę na przeprosiny, a do listy swoich grzechów dorzuc oczernianie mnie, pomówienia oraz atakowanie. Do Lichenia i spowrotem na kolanach myślę że to wynagrodzi
  • Odpowiedz
@Deska_o0 to Bog bedzie ciebie i mnie osadzal a nie ty czy ktokolwiek inny. A z grzechow o atakowanie oczernianie pomowienia oraz bluznierstwo i bronienie i promowanie sodomii powinienes ty sie wyspowiadac a nie ja. Ja wiem z czego powinienem sie wyspowiadac - na pewno nie z tego ze upominam bluznierce i wzywam go do nawrocenia.

Zastanow sie gdzie ty na kolanach bedziesz szedl. Mam nadzieje ze do Jezusa i jego
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: rozumiem zatem że mam doczynienia ze znamienitym teologiem znającym wiarę lepiej niż papież, nie wiedziałem. W takiej sytuacji przepraszam i błagam świątobliwość o wybaczenie xD
W dalszym ciągu pomijasz pomawianie mnie o zabijanie nienarodzonych i atakujesz z tego powodu co pewnie zaraz mi wytłumaczysz że jest chrześcijańskie xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0 ty nawet nie wiesz co jest w Pismie Swietym napisane oraz nie znasz nauk Jezusa a co dopiero w listach apostolic encyklikach czy bullach. Zamiast sie osmieszac zajmij sie swoja dusza.

Twoj obrazek powyzej z ktorym jak mniemam sie zgadzasz jednoznacznie okresla twoje poglady w tej materii. Inaczej po co bys go wklejal?
  • Odpowiedz
@ArpeggiaVibration: no dobrze, ale trzymaj się faktów. Ty katolik, atakujesz mnie i pomawiasz o różne rzeczy. Ja agnostyk pełen empatii dla drugiego człowieka nawet jak jest on inny niż ja. Myślisz że w przypadku gdy jednak będzie sad ostateczny kto będzie miał łatwiej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Deska_o0 sam sie atakujesz i pomawiasz. Jezeli nie zgadzasz sie z obrazkami lub opiniami ktore tutaj piszesz i wklejasz to po co to robisz? To ty to robisz a nie ja. Sam przestan sie pomawiac i sam stan w prawdzie ze soba I tutaj ze mna. Jezeli nadal bedziesz kluczyl musze traktowac to co piszesz powaznie I tak traktuje. Jak do tej pory to co zaprezentowales jest jednoznaczne. Czyli takie ze
  • Odpowiedz